romet 727 - wymiana paska napędowego

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    mkkociamber
    Użytkownik

siemano znowu mam problem strzelił mi pasek napędowy, pomijając to że musialam pchać prawie 100 KG 10KM to jeszcze teraz nie wiem jak go wymienić próbowałem odkręcić wariator ale za nic nie chce puścić ma ktoś jakieś sugestie pomysły ?

Anonim
    Nieaktywny

Tak czy tak, wariator musisz odkręcić.
    Wygoogluj sobie sposoby na zdjęcie wariatora. Jest ich pełno. Jednym działają innym nie.
    A jak nie dasz rady to tylko klucz udarowy.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

GrillMen
    Użytkownik

Nie mam skutera a wiem jak odkręcić wariator 🙂 Mam chęci – uczę się na zapas a nie jak leniwce 🙂

Sparrow93
    Użytkownik

Ja przeciwtalerz odkręcam blokując śrubokrętem koło zamachowe i nigdy nie mam z tym większych problemów… Dodam tylko, że tam jest lewy gwint 😉

SGhost
    Użytkownik

ja na lopatki przeciwtalerza zakladam stary pasek napedowy i zaciskam francuzem. w ten sposob nic nie uszkodzisz, a jak masz troche sily w lapie, to taki sposob wystarczy, ew druga osoba do przytrzymania.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button