! Forum Serwis Wymiana oleju.

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 5 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kapuchon Kapuchon 9 lata temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #41186 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rudifix
    rudifix
    Użytkownik

Witam,
    posiadam skuter Barton Huragan Model YB50QT-15. (4-suw)
    Mam kilka pytań: po pierwsze jakie olej najlepszy do tego skutera? I czy w tym skuterze osobno wymienia się olej od skrzyni biegów czy wystarczy wymienić olej silnikowy.

Proszę o szybką odp. i z góry dziękuje za odp.

#41191 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe mateusz0077
    mateusz0077
    Użytkownik

Cześć mam dla cb smutna wiadomosc ze musisz wymienic w przekładni i w silniku ale nie jest to aż tak trudne

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #41192 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe rudifix
    rudifix
    Użytkownik

Ok dzięki. A jaki olej do przekładni ma być? Bo do silnika to wiem że ma być półsyntetyczny o oznaczeniu 10W30 albo 15W40.

#41193 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe madi
    madi
    Użytkownik

w przekładni np Hipol.

Router WS 50 2013
    #41198 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe P_A_T
    P_A_T
    Użytkownik

I najlepiej 80W90 lub 85W90 do przekładni

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #41227 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

Do przekładni to Hipol 80W90 lub droższy ale lepszy Hipol 75W90. Dostaniesz ten olej na stacjach benzynowych. 80W90 kosztuje coś w granicach 15zł za litr więc nie ma źle.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Wymiana oleju.
Informacje o Tobie: