wymiana oleju w przekładni

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery wymiana oleju w przekładni

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe WODZU WODZU 7 lata, 6 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe velox
    velox
    Użytkownik

Witam!
    jestem po wymianie oleju w przekładni. Olej wlewalem za pomoca strzykawki (100ml), jednak sporo oleju mi wyciekło i nie jestem pewien czy mam odpowiednia ilosc. Czy mozna to w jakis sposób sprawdzić?

SYM ORBIT 50 4t
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

A może spuść i nalej jeszcze raz 🙂

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe velox
    velox
    Użytkownik

no tak ale tam jak wlewam to ten olej nie chce tak gładko wchodzic i troche wycieka go. Jakim wy sposobem tam to wlewacie? Strzykawa nie jest idealnym rozwiazaniem ze wzgledu na te wycieki. Starałem się wlewać pomału jednak mimo to wyciekało troche

SYM ORBIT 50 4t
    Zdjęcie profilowe Padalec
    Padalec
    Użytkownik

No może strzykawka nie do końca jest dobra ja jednak z niej korzystam.
    Dolej jeszcze 0.10-0.20 ml. tak dla pewności- nie powinno być problemów tam wchodzi zawsze więcej.

Zdjęcie profilowe WODZU
    WODZU
    Użytkownik

velox napisał:
    …. Jakim wy sposobem tam to wlewacie? Strzykawa nie jest idealnym rozwiazaniem ze wzgledu na te wycieki. Starałem się wlewać pomału jednak mimo to wyciekało troche

10-cio centymetrowy wężyk gumowy (taki jak np. do ściągania winka:)) założony w miejsce igły w strzykawce. Proste aż boli…

Mój profil i moje podróże na Piaggio X8 125ccm – https://www.facebook.com/piotr.bobbe.1
    Moje chobby, mój drugi profil – Motocykle 125ccm – https://www.facebook.com/moto125ccm
    Zapraszam do poluienia i obserwowania.

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie