Wymiana łożysk wału 4t

Tagi: , ,

Wyświetla 1 wpisy z $
  • Autor
    Wpisy
  • #144555 Reply
    kuba90876
    Użytkownik

Witam. Mam mały problem. jestem miesiąc po remoncie silnika. Nie licząc cieknącego oleju z uszczelniacza wału (uszczelniacz wymieniany pare razy) wczoraj zauważyłem i poczułem luzy na wale. wał chodzi w lewo w prawo. Wał ma przejechane około 500 km . Możliwe że poszły już łożyska ?? Jeśli tak to jak mam je wymienić ? Dam radę sam ?? sciagacze i inne rzeczy bym sobie załatwił. Tylko czy to się opłaca itd. Co o tym sadzicie?

#144560 Reply
    Łukasz Maciejewski
    Użytkownik

jak masz jakieś pojęcie o tym to możesz wymieniać choć proste to nie będzie a co do łożysk praktycznie jest to niemożliwe aby po 500km siadły luz na wale minimalny zawsze musi być no chyba rzeczywiście jest spory przed rozpołowieniem silnika poczytaj dużo .

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

#144580 Reply
    kuba90876
    Użytkownik

Na temat serwisowania i napraw wiem bardzo dużo. Czy wymiana łożysk to długotrwałe zajęcie ? To że ciężko to wiem , ale chyba da radę to wymienić.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Wymiana łożysk wału 4t
Twoje informacje:

Back to top button