Wymiana łożysk koła 10-tki. Toros El Diablo.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #146245
    hades1988
    Użytkownik
    • 17
    • 229Postów:

    Witam jak wybic lozyska z przedniego i tylnego kola, bo prawdopodobnie mam juz zuzyte, poniewaz jak jade to czuje na prostej a bardziej na zakretach jak by mi lekko tyl uciekal.

    #146270
    hades1988
    Użytkownik
    • 17
    • 229Postów:

    Halo czy ktos pomoze? Wiem, ze trzeba w nie udezyc ale to robilem i ani drgnelo. I po czym poznac, ze sa zuzyte tzn tak optycznie?

    #146292
    Lukario
    Użytkownik
    • 7
    • 1 187Postów:

    z tyłu nie ma łożyska w kole, są w przekładni. z przodu pewnie trzeba mieć ściągacz. jak mi skuter zarzucało to winne było mocowanie silnika jak skuter stał(nie na nóżce) to koło było krzywo względem błotnika dlatego że gumy się porwały radzę to sprawdzić.

    #146338
    Majster230
    Użytkownik
    • 10
    • 43Postów:

    Hades w jedym poście piszesz ,że Ci przód ucieka w drugim tył .. zdecyduj się 🙂 A do łożysk to weź jakiegoś pręta i delikatnie od wew. strony wybijaj … ja tak wymieniłem u siebie i wszystko cyka xD Powodzenia 🙂

    #146474
    hades1988
    Użytkownik
    • 17
    • 229Postów:

    Mam takie odczucie podczas jazdy, ja siedzie w miarę po środku skuta wiec wedle mojej pozycji ucieka i przód i tył heh. Dopiero będę miał dziś trochę czasu aby do niego przysiąść wiec w razie pytań będę pisać.

    #147322
    Majster230
    Użytkownik
    • 10
    • 43Postów:

    I jak udało Ci się ?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button