Wymiana Karty Motorowerwoej, na AM czerwiec

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #119827
    Gucioo
    Użytkownik
    • 4
    • 37Postów:

    Witam. Mam małe pytanie, posiadam kartę motorowerową, urodziny mam 10 czerwca, wiem że do tego czasu mogę jeszcze jezdzić na Karcie Motorowerowej. Jednak mam pytanie, czy karte na prawko am mogę wymienić dopiero po 10 czerwca, czy muszę przed ? Niestety, na razie nie stać mnie na wymianę Karty na Prawo jazdy AM, i do tego czasu chciałbym uzbierać trochę pieniędzy, bo obecnie jestem w dość trudnej sytuacji finansowej… Z góry dziękuję :-))

    #119832
    Kuba11
    Użytkownik
    • 3
    • 48Postów:

    10 czerwca będziesz miał osiemnaste urodziny? Możesz po, ale pamiętaj, że już nie będziesz jeździł legalnie.

    #119833
    TheMiqlaq
    Użytkownik
    • 58
    • 688Postów:

    Jakieś 2 tygodnie temu zatrzymała mnie policja. Nie miałem przy sobie dokumentów od Simka bo przesiadłem się z Yamaszki by pojeździc po lesie i się trooooszeczkę zagubiłem (przejechałem jakieś 60 km a w końcu znalazłem drogę do domu :)). Nie bedę się rozpisywał o przygodach itd, ale kiedy już doszło do kontroli, i dałem panu policjantowi kartę motorowerową tłumacząc, że zapomniałem dokumentów z domu i opowiadając mu historię swojego życia, dodałem że nie wymieniłem jeszcze karty na prawko AM. Policjant pokiwał lekko głową, pogadał z mną trochę o tym że nie wolno jeździć bez dokumentów, popytał o simka i puścił.

    W skrócie to co powinno cię interesować:
    Policjantów jak narazie mało obchodzi to, że ktoś nie wymienił karty na prawo jazdy AM. Myślę, że tak zostanie conajmniej do 2014 roku, no chyba że trafisz na złego słuzbistę, który ma za zadanie uprzykrzać ludziom życie. Nic się nie stanie jeśli jeszcze trochę poczekasz z wymianą na AM.

    A jeśli chodzi o wiek, to prawo nie działa wstecz co chyba wszystko tłumaczy :). Jeśli masz K.M. możesz ją wymienić na AM kiedy tylko chcesz.

    #120078
    Gucioo
    Użytkownik
    • 4
    • 37Postów:

    Dzięki za odpowiedzi :-)) Pozdrawiam 🙂

    #120112
    Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

    Weź pod uwagę, że z końcem 10 czerwca Twoja karta motorowerowa traci ważność i możesz mieć problem z wymianą. Lepiej wymienić przed i nie mieć problemów…

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button