Wymiana elektrozaworu ssania

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    mariusz1977
    Użytkownik

Witam wszystkich.Mam pytanko,mniałem problemy z odpaleniem skutera kiedy było zimno lub dłużej postał,powiedzieli mi że to pewnie przez ssanie że nie działa kazali sprawdzić czy jak już odpali czy elektrozawór jest ciepły,był zimny więc uznali że jest uszkodzony.Kupiłem dziś nowy zamontowałem odpaliłem skuter ale też elektrozawór jest zimny.To co jest on ma być ciepły czy zimny?Może ktoś podpowie.SKUTER NARAZIE ODPALA BO JEST CIEPŁO NAWET NA TYM NIBY ZEPSUTYM.

Leszek Śledziński
    Keymaster

Czy po odpaleniu obroty są wyższe, niż normalnie?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

mariusz1977
    Użytkownik

WITAM.Tak obroty są wyższe ale po minucie spadają.

ragaz
    Użytkownik

Cześć znalazłem taki poradnik ,poczytaj
    http://www.skutery.net/forumBB/viewtopic.php?f=35&t=12944

mariusz1977
    Użytkownik

Dzięki Ragaz.Super artykuł,idę do garażu sprawdzić.

mariusz1977
    Użytkownik

A więc moje ssanie działa poprawnie.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button