Wygodne oparcie w skuterze

Wpadłem na pomysł aby uczynić Colibra trochę wygodniejszym. Co Wy na to, żeby zamontować sobie dodatkowe oparcie, coś a'la Kymco Agility (na zdjęciu).

Ja akurat siedząc na Colibrze muszę siedzieć na tylnej kanapie bo mam 182cm wzrostu a tak jest najwygodniej. I tu pomysł dorobić coś jak na zdjęciu mojej produkcji...

Jak myślicie, jak do tego się zabrać i czy to będzie wygodne? Przynajmniej wygląda, że tak...

Haha jak ja lubię Twoje kombinacje :D Na pewno da się jakoś oparcie zamocować, ale jedno mnie zastanawia-mam tyle wzrostu co Ty (no chyba ciut większy jestem) i jeżdżę na przedniej części-aż tak chce Ci się kombinować?A może wystarczy Ci większe siedzenie, np. z Romka 777?Bo i takie opcje widziałem, siedzenie jest dłuższe.Co Ty na to?A oparcie pewnie jakoś da radę przykręcić od spodu siedzenia.

Załatw sobie takie oparcie i dospawaj do konstrukcji org. siedzenia.

Dospawaj? Nie lepiej żeby było to przykręcane na śruby jak kufer.

Nie ma gdzie zbyt przyspawać.Przykręcane o wiele lepsze-można w razie co zdjąć.

No racja ;d Dospawanie dyskwalifikuje Kufer :) Nie pomyślałem ;d Ale da się coś takiego zrobić tylko wystarczy, Klekocix, że znajdziesz takie oparcie z któregoś Kymco, choćby na Allegro a potem tylko kwestia przykręcenia czy spawania.

Siema!
Mam 184 cm wzrostu i jeżdżę Routerem City Line siedząc na przedniej części "kanapy".Ty musisz mieć długie ręce, że prowadzisz siedząc na pozycji pasażera.

madridista napisał:

Siema!
Mam 184 cm wzrostu i jeżdżę Routerem City Line siedząc na przedniej części "kanapy".Ty musisz mieć długie ręce, że prowadzisz siedząc na pozycji pasażera.

Kiedyś jechałem w 2 osoby, ja prowadziłem. Nie dało się siedzieć na przedniej części kanapy wygodnie. Szczególnie w centrum Warszawy, gdzie co chwila musiałem zdejmować nogi na asfalt to była mordęga. Od początku jak jeżdżę tym skuterem (1.5 roku i 7tyś km ) zawsze siedziałem na tylnej części kanapy, lubię wygodę :)

Widziałem takie coś w jakimś skuterze i tam po prostu właściciel zamocował zagłówek od samochodu;))