Wydech Tecnigas - Zumico Eos 2T

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zumico2777
    Użytkownik

Witam.Znalazłem ten wydech i chciałbym go zakupić bo cena jest dość rozsądną. Proszę o rady specjalistów takich jak Paci , wombat itp. Proszę o szybką odpowiedz bo chcę go już zamówić. Link http://olx.pl/i2/oferta/witam-CID5-IDawdod.html

Wombat
    Moderator

zostaliśmy wyróżnieni. ma sie respa na dzielni 🙂
    Na pewno takim wydechem krzywdy mu nie zrobisz – w tym wypadku wszystko jest lepsze niż seria

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

paci
    Moderator

Panie aż się w samozachwyt i narcyzm wpakuję:)
    wydech to lipa jakaś bardziej przypomina chińską serię udającą sport szkoda kasy na to.

Anonim
    Nieaktywny

Obawiam się, że ja się do itp. nie załapałem…
    A Kot może się za potraktowanie skrótem odwinąć ogonem i fuknąć :-)))

Wombat
    Moderator

paci napisał:

Panie aż się w samozachwyt i narcyzm wpakuję:)
    wydech to lipa jakaś bardziej przypomina chińską serię udającą sport szkoda kasy na to.

A mi to wygląda na starszy Tecnigas Q-tre przeszlifowany papiórem albo jego podróbę.

Kształt wieszaka i to wspawne nakładkowo mocowanie końcówki tłumiącej na śrubę nie na obejmę

zumico2777
    Użytkownik

Zaryzykuję i go kupię. Jutro zadzwonię i go zamówienia. Oczywiście pochwale się jak go założę co to za cudo. Dzięki za rady panowie 🙂

zumico2777
    Użytkownik

Niestety tecnigas był już sprzedany. Dzisiaj zamówiłem gianelli next do małej polerki. Zobaczymy jak się będzie sprawował.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button