Wydech sportowy Leo Vince TT Peugeot

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Witam serdecznie, czy ten wydeszek będzie pasował do mojego Squaba, czy opłaca się za taką cenę i czy dużo trzeba regulować jak założę taki wydech?

http://moto.allegro.pl/item516558553_wydech_sportowy_leo_vince_tt_peugeot_speedfight.html

Będą piwka.

Przenoszę.
    excent

Anonim
    Gość

będzie pasował, lec leo TT to słaby wydech 😛 są od niego dużo lepsze wydechy. Po jego założeniu będziesz musiał zmienić rolki na ok. 1g lżejsze i ewentualnie zmienić sprężynę centralną.

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

mi nie wygląda na pasujący. bo peugout ma cylinder stojący a t ja widzę że jest do leżaćego ale mogę się mylić… szczerze nie wiem jak koleś założył go do speeda…

Anonim
    Gość

Muszę rozkręcić wario i zobaczyć jakie rolki i tak samo ze sprzęgłem.

Jak wykręcić wario i sprzęgło, znaczy jak je zablokować domowym (znaczy piwnicznym) sposobem?

Anonim
    Gość

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=1371

szukanie nie boli :P, pozaty ten temat powinien być w dziale to czy tamto 😉

Anonim
    Gość

No nie wiem, bo ja pytam się konkretnie o ten wydech, a nie co wybrać.

Jeśli się pomyliłem to proszę o przeniesienie.

Anonim
    Gość

„Co sądzicie o/ to czy tamto”' ;p
    TT raczej jest cienki i właściwie nie bardzo zmieni Ci osiągi, ja bym myślał raczej nad ZX, coś lepszego już.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button