Wydech sportowy Leo Vince TT Peugeot

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wydech sportowy Leo Vince TT Peugeot

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam serdecznie, czy ten wydeszek będzie pasował do mojego Squaba, czy opłaca się za taką cenę i czy dużo trzeba regulować jak założę taki wydech?

http://moto.allegro.pl/item516558553_wydech_sportowy_leo_vince_tt_peugeot_speedfight.html

Będą piwka.

Przenoszę.
    excent

Anonimowy

będzie pasował, lec leo TT to słaby wydech 😛 są od niego dużo lepsze wydechy. Po jego założeniu będziesz musiał zmienić rolki na ok. 1g lżejsze i ewentualnie zmienić sprężynę centralną.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

mi nie wygląda na pasujący. bo peugout ma cylinder stojący a t ja widzę że jest do leżaćego ale mogę się mylić… szczerze nie wiem jak koleś założył go do speeda…

Anonimowy

Muszę rozkręcić wario i zobaczyć jakie rolki i tak samo ze sprzęgłem.

Jak wykręcić wario i sprzęgło, znaczy jak je zablokować domowym (znaczy piwnicznym) sposobem?

Anonimowy

http://forum.jednoslad.pl/viewtopic.php?t=1371

szukanie nie boli :P, pozaty ten temat powinien być w dziale to czy tamto 😉

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

No nie wiem, bo ja pytam się konkretnie o ten wydech, a nie co wybrać.

Jeśli się pomyliłem to proszę o przeniesienie.

Anonimowy

„Co sądzicie o/ to czy tamto”‚ ;p
    TT raczej jest cienki i właściwie nie bardzo zmieni Ci osiągi, ja bym myślał raczej nad ZX, coś lepszego już.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie