Wydech od PGO co to za silnik

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wydech od PGO co to za silnik

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Elo mam do kupienia wydeszek d PGO do mojego roxa ale nie jestem w 100% pewien że w pgo siedzi minarelli horizontal. Jeszcze jedno co dokładnie za wydech jest.

Anonimowy

Tam jest silnik minarelli ale vertical

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

na wszystkich aukcjach pisze tylko gianneli a wydaje mise ze to ten wydech http://allegro.pl/item872945694_sportowe_tlumiki_gianelli_do_aprilii_yamahy_i_in.html

czy to jest to PGO 😀 Patryka i Emilaż?

Edit

to jest horizontal widać nawet osłonę cylinda

Anonimowy

To jest minarelli horizontal 100 % 🙂 możesz brać do roxa będzie pasować. A wydech to jest giannelli nie pamiętam nazwy jego ale to jest jeden z tych mocniejszych giannellaków ;d

Anonimowy

to jest gianelli shot

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

Kurcze rzeczywiście horizontal xD widać przecież po kolanku i osłonie .. nie wiem jak ja patrzyłem :mrgreen:
    Sorry za OT :mrgreen:

Anonimowy

no 150zł chce za wydech koleś a nawet dobry stan jest. nie wiem czy będzie dobry pod stunt ten gianelli. Bo mam teraz gianelli next. Co lepieją

Pod setup:
    Cylek 50cc metrakit około 7km
    Gaznik 17,5
    I ten wydeszek

aha nie ma do niego tej obejmy na końcówkę wydechu, czy to będzie dobrze się trzymało bez tego??

Anonimowy

ja nie miałem u siebie w leovince i się nic nie działo 🙂

Anonimowy

Jak będziesz jeździł po równych drogach a nie jakiś łąkach to się będzie trzymało … ale tą objemkę można samemu zrobić albo nawet kupić za jakieś 15zł na mielochu
    Ale ja bym raczej tego wydechu nie kupował bo to słaby wydech :-/ chociaż no jest okazja…

Anonimowy

hmm. Cholerka ja mam giannelli next, noi mam problem właśnie czy lepiej ten shot czy mże zostawić już tego giannelli mojego. Pod stunt będę potrzebował, więc nie wiem doradźcie coś. za 140zł to chyba nie dużo.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie