Wydech laser x pro regulacja

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Posiadam już ten wydech pora na założenie i regulacje i chciałbym się dowiedzieć czy lepiej oddać mechanikowi do regulacji czy samemu (i czy mechanik będzie miał sprężynki i inne rzeczy potrzebne do regulacji) poprosił bym o linka z sprężynkami i itp (o i ile kosztuje regulacja wydechu (yamaha) tak około) PozdR 😎

Anonim
    Gość

Myślę, że nie ma sensu oddawania skuta do mechanika. U mnie serwis liczy sobie 40-60zł za godzine roboty, a przy tym trzeba trochę posiedzieć i jest to mozolna robota., a czy są oni w posiadaniu sprężynęk o różnych twardościach do Twojego skuta,do tego sprężyna centralna i rolki.. Wątpie ze jakikolwiek serwis ma ciężarówke części do regulacji 😛 http://www.sklep.jednoslad.pl tam znajdziesz co trzeba

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

Anonim
    Gość

A co muszę kupić do pełnej regulacji podałbyś mi linka albo powiedział , 😉 i czy jak bym se kupić w niedalekiej przyszłości sprzęgło to czy musiał bym znowu regulować?? 😉

Anonim
    Gość

No do regulacji to musisz mieć sprężynki, najlepiej kup sobie komplet testowych, spreżyna centralna, sprężynki sprzęgła. Jak masz zamiar zmieniał sprzęgło to kup sobie od razu, bo tak to sprężynki inne idę a w razie zmiany będziesz musiał kupić nowe i będziesz w plecy. w Roxie rolki seryjne są około 6,0g, to weź tak testowe od 3g do 5g coś z tego przedziału.

Anonim
    Gość

aha ThX 😉 mam jeszcze jedno pytanie czym się różnią testowe od zwykłych ❓

[ Dodano: 2008-07-09, 23:40 ]
    oo jaką mam sprężynę kupić ile procent + czy jakoś tak podałbys od razu linka z sprężyną??

Anonim
    Gość

VR46 napisał:

mam jeszcze jedno pytanie czym się różnią testowe od zwykłych

Testowe są słabiej wykonane, więc są tańsze ale i za długo nie wytrzymają.

Anonim
    Gość

aha a wiesz może jaką sprężynę centralną do roxa (rocznik 2005) :-/ :-/

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button