Wydech laser x pro regulacja

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #276258 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 521
    • 89 865Postów:

Posiadam już ten wydech pora na założenie i regulacje i chciałbym się dowiedzieć czy lepiej oddać mechanikowi do regulacji czy samemu (i czy mechanik będzie miał sprężynki i inne rzeczy potrzebne do regulacji) poprosił bym o linka z sprężynkami i itp (o i ile kosztuje regulacja wydechu (yamaha) tak około) PozdR 😎

#276259 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 521
    • 89 865Postów:

Myślę, że nie ma sensu oddawania skuta do mechanika. U mnie serwis liczy sobie 40-60zł za godzine roboty, a przy tym trzeba trochę posiedzieć i jest to mozolna robota., a czy są oni w posiadaniu sprężynęk o różnych twardościach do Twojego skuta,do tego sprężyna centralna i rolki.. Wątpie ze jakikolwiek serwis ma ciężarówke części do regulacji 😛 http://www.sklep.jednoslad.pl tam znajdziesz co trzeba

#276260 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 521
    • 89 865Postów:

A co muszę kupić do pełnej regulacji podałbyś mi linka albo powiedział , 😉 i czy jak bym se kupić w niedalekiej przyszłości sprzęgło to czy musiał bym znowu regulować?? 😉

#276261 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 521
    • 89 865Postów:

No do regulacji to musisz mieć sprężynki, najlepiej kup sobie komplet testowych, spreżyna centralna, sprężynki sprzęgła. Jak masz zamiar zmieniał sprzęgło to kup sobie od razu, bo tak to sprężynki inne idę a w razie zmiany będziesz musiał kupić nowe i będziesz w plecy. w Roxie rolki seryjne są około 6,0g, to weź tak testowe od 3g do 5g coś z tego przedziału.

#276262 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 521
    • 89 865Postów:

aha ThX 😉 mam jeszcze jedno pytanie czym się różnią testowe od zwykłych ❓

[ Dodano: 2008-07-09, 23:40 ]
    oo jaką mam sprężynę kupić ile procent + czy jakoś tak podałbys od razu linka z sprężyną??

#276263 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 521
    • 89 865Postów:

VR46 napisał:

mam jeszcze jedno pytanie czym się różnią testowe od zwykłych

Testowe są słabiej wykonane, więc są tańsze ale i za długo nie wytrzymają.

#276264 Reply
    Anonim
    Gość
    • 4 521
    • 89 865Postów:

aha a wiesz może jaką sprężynę centralną do roxa (rocznik 2005) :-/ :-/

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Wydech laser x pro regulacja
Twoje informacje:

Back to top button