! Forum Grupy Dyskusyjne Skutery Keeway Wydech hurricane

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Dziadek100 Dziadek100 6 lata, 10 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Potos
    Potos
    Użytkownik

Witam, gdy spadł pierwszy śnieg zniosłem mojego huricanna do piwnicy i zacząłem „przegląd”, zdjąłem kolanko wydechu oraz sam tłumik, (od nowości a skuter ma juz 12 tysi ), wiec stwierdzilem, ze nie ma co rozpaczać i trzeba sie zaopatrzeć w nowy 😉 teraz moje pytanie do was czy ten tłumik będziee pasował ? http://allegro.pl/gpmoto-tlumik-wydech-odblokowany-sportowy-2t-i2789806756.html . Mam wątpliwości, ponieważ oryginalny był zaczepiany obejmami, ale szczerze mówiąc średnio mi sie podobał, więc chciał bym kupić ten, tylko nie wiem czy na 100% będzie można go przykręcić bez żadnych problemów, Pomóżcie 😉

Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

To juz wollisz kupic jakis sportowy. Ten co podales link to zwykle chinskie go.. nic nie warte

.. Bez polskich znak’o’w .

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe paola102
    paola102
    Użytkownik

Kolanko wydechu Hurricane Masso

Odblokowane kolanko wydechu do Keeway Hurricane. Element taki powoduję znaczny przyrost mocy a co za tym idzie lepsze przyspieszenie i V-Max.

Moje hobby to [URL=”http://barcelofachadas.com”]trabajos altura [/URL] – Pozdrawiam M4r4tika 🙂
    Zdjęcie profilowe Potos
    Potos
    Użytkownik

ciul z tym ze chinskie gówno cały hurricane jest chiński, a ja nie mam zamiaru w niego 400 zł ładować chodzi mi tylo o to czy bedzie mozna go swobodnie przykręcić

Zdjęcie profilowe Dziadek100
    Dziadek100
    Użytkownik

Prawdopodobnie będzie pasować,ale nikt Ci nie potwierdzi że tak własnie będzie w 100%.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie