Wydech hurricane

Witam, gdy spadł pierwszy śnieg zniosłem mojego huricanna do piwnicy i zacząłem "przegląd", zdjąłem kolanko wydechu oraz sam tłumik, (od nowości a skuter ma juz 12 tysi ), wiec stwierdzilem, ze nie ma co rozpaczać i trzeba sie zaopatrzeć w nowy ;) teraz moje pytanie do was czy ten tłumik będziee pasował ? http://allegro.pl/gpmoto-tlumik-wydech-odblokowany-sportowy-2t-i2789806756.html . Mam wątpliwości, ponieważ oryginalny był zaczepiany obejmami, ale szczerze mówiąc średnio mi sie podobał, więc chciał bym kupić ten, tylko nie wiem czy na 100% będzie można go przykręcić bez żadnych problemów, Pomóżcie ;)

To juz wollisz kupic jakis sportowy. Ten co podales link to zwykle chinskie go.. nic nie warte

Kolanko wydechu Hurricane Masso

Odblokowane kolanko wydechu do Keeway Hurricane. Element taki powoduję znaczny przyrost mocy a co za tym idzie lepsze przyspieszenie i V-Max.

ciul z tym ze chinskie gówno cały hurricane jest chiński, a ja nie mam zamiaru w niego 400 zł ładować chodzi mi tylo o to czy bedzie mozna go swobodnie przykręcić

Prawdopodobnie będzie pasować,ale nikt Ci nie potwierdzi że tak własnie będzie w 100%.