wydech do piaggio typhoon

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) wydech do piaggio typhoon

Ten temat zawiera 15 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

kupiłem do piaggio typhoon wydech leovince TT zalozylem go i ni praktycznie nie dał na mocy a nastarcie wrecz zamula na tym wydechu..powiedcie mi czy zmiana rolek na 4.8 cos da..co mam zrobić aby ten wydech cos mi dal pozdro

Anonimowy

Myśle ze to powinno być w serwisie ale .. może byś tak wyregulował gaźnik coś?

Czytaj
    REKLAMA

Pokochaj całą rodzinę Suzuki GSX-S

Sezon w Suzuki trwa przez cały rok. Dlatego już teraz skorzystaj z wyjątkowej oferty na zakup dowolnego motocykla z rodziny GSX-S z rabatem do 5000 zł!Przyjmij zaproszenie do naszego grona dzięki GSX-S 125 na prawo jazdy B. Polub inspirowanego sportowymi emocjami GSX-S 750. Pokochaj bezkompromisowego GSX-S 1000.Advertisement

Anonimowy

ale gosciu od którego kupiłem ten wydech mówil ze rolki 4.8 pomogą.. pomóz mi co mam zrobić ze by ten wydech dobrze chodzil.. a czy leovince TT jest gorszy od Laser X-pro??a co do gaźnika to jak się reguluje?

Anonimowy

jest tak śrubeczka ,odpowiedzialna za mieszankę paliwa i powietrza w gaźniku , a TT jest dużo gorszy od X-pro

Anonimowy

a po wyregulowaniu tego gaźnika to ten wydech cos mi da czy dalem zrobić się w bambuko czy wogule ten model daje cos mocy?

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Anonimowy

jak wyregulujesz to da , ale nie dużo , na poziomie laser x-pro to będzie bardziej leovince zx

Anonimowy

a jaki bys polecal tlumnik w mojej sytuacji do 400 zl?

Anonimowy

Teraz na allegro patrzałem to nie ma nic ciekawego ale obserwuj i szukaj takich wydechów jak leovince ZX , Tecnigas Next-R , Laser X-pro , jak byś chciał coś kupić to najpierw wklej linka i coś się doradzi

Anonimowy

aha dziex a mialem taką okazje leovice ZX za 230 ale nie zdązylem kupić ktos mnie uprzedzil..pozdro dziex za pomoc jak cos znajde to napisze

[ Dodano: 11-03-2009, 17:49 ]
    a da się ten wydech wyregulowaac rolkamiż? ma zalozony sportowy wariator

Anonimowy

Heh, tydzień temu miałem też miałem dylemat nad wydechem leovince zx czy tecnigas next-r. Namowiliście mnie do tecnigasa i kupiłem go:):). Jestem z niego bardzo zadowolony lecz leo vince troszkę więcej mocy dawał mi w moim piaggio ale to nie było bardzo odczuwalne. Więc proponuje Ci zakup Tecnigas next-r lub leovince zx:)

Ps:. Rolki przy sportowym wydechu to podstawa. Powinny być 2, 3 gramy lżejsze od standardowych

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 16 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie