Wydech do peugota

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wydech do peugota

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 3 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #280147 Odpowiedź

Anonimowy

Zastanawiam się jaki wydech założyć: -Hebo New Performer 2004 -laser x-pro -Stage6 Pro Replica ew. yasuni r proszę o pomoc:)

#280148 Odpowiedź

Anonimowy

A moze jakieś witam? I jakas informacja co juz masz zmienione? I jakas informacja do czego to ma byc wydech? Stunt? Miasto?

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #280149 Odpowiedź

Anonimowy

no to Witam;) a co mam zmienione to za bardzo nie wiem bo uzywanego kupiłem i co dokladnie bylo wymieniane to nie wiem poprostu wiem tyle ze jest cylinder 70… a raczej miasto i ogolnie takie wypady, zalezy mi na mocy bo mam trochę gorek u siebie i zeby predkosc tez byla dobra

#280150 Odpowiedź

Anonimowy

Hebo New Performer i S6 podniosła moc przy wyzszych obrotach. Z kolei Laser X-pro polepsza glownie srodek. Mysle ze dla Ciebie będzie najlepszy Laser. Jezdzac po gorkach potrzebujesz właśnie mocnych srodkowych obrotów.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
Odpowiedz do: Wydech do peugota
Informacje o Tobie: