Wydech do 2T blokada

Witam. Myślę o wymianie wydechu w mojej vitalitce 2T na tecnigas next-r. Jak myślicie, ile mi to da? Słyszałem, że w wydechu jest jakaś blokada. Gdzie ona jest? Można ją normalnie zdjać? Czy jak pojadę na kontrolę to nie będzie problemu, że sportowy wydech a skutter zarejestrowany na motorower? Wszystkie normy (spalinowe itp będzie spełniał?) Czy to zdrowe dla silnika? :) Ponieważ chce jeszcze nim duużo nabić :D

Mam u siebie taki zestaw i tłumik dał lepsze przyspieszenie i v-max, całość jest głośniejsza, nie wiem czy spełnia dopuszczalną głośność.

Na przeglad zawsze można założyć oryginalny. Pamiętajcie, że przy jakichkolwiek modyfikacjach fabrycznych częsci nigdy się nie wyrzuca.

jeśli kupisz nowy wydech to ma on blokade taką zwężke przy mocowaniu do cylka o takie coś :http://img253.imageshack.us/img253/9089/p1000692iz3.jpg
Blokade stosuje sie po to aby wydech miał homologacje a jeśli tę blokade usuniesz to wydech automatycznie traci homologacje :p Blokade łatwo sie zdejmuje tę blokade musisz tylko zaopatrzyć sie w cierpliwość. Ale nie martw sie tak jak mówi Kisiu na przegląd możesz założyć serie .Co do osiągów to jak każdy sportowy wydech coś ci da tylko wiesz że będziesz musiał regulować napęd pod wydech zazwyczaj wystarczą lżejsze rolki ale czasami też trzeba wymienić centralke .
Co do samego wydechu to tecnigas jest firmą dobrą wiec śmiało bierz wydeszek

zwężka w Tecnigas

okej, wielkie dzięki za odpowiedzi :)