Wyciszanie sportowego tłumika jak Leovince SP3

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

Czy da się wyciszyć tłumik sportowy konstrukcji jak Leovince SP3? Nie jest to typowy sportowy z wyglądu wydech (jak np zawijany, dwuczęściowy) tylko podchodzi wizualnie pod seryjny, choć jest znacznie krótszy i ma większy otwór z wylotem spalin. Nie ma żadnych dziór, jest taki sam jak od nowości, a drze się tak głośno jak jakis racingowy yasuni ;/

Anonim
    Gość

To nie dobrze? ;] Prawie jak YASUNI xD Ja bym się cieszył ;] A wyciszyć się go raczej nie da bo waty mu tam nigdzie nie wsadzisz bo końcówki nie ma.

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

na pewno nie ma na to sposobu? Nie chce kupować nowego tłumika bo ten jest prawie nówka, i fajnie wygląda, jednak przez ten dźwięk skuter nie prezentuje się najlepiej… ;/

Anonim
    Gość

w końcówce naładuj waty szklanej (dużo) i mocno owiń to jakąś izolacją i powinno pomóc… możesz przyspawać inna rureczkę… tzn tą którą już się wydobywają spaliny

Anonim
    Gość

Nie da się go otworzyc ? jak sa nity to je rozwierć i sprawdź czy nie ma tam czegos typu końcówka albo wata w środku i sprubuj tam wsadzić np wate ze starego wydechu samochodowego , może się uda

Anonim
    Gość

Najlepiej to daj fote tego wydechu.

Anonim
    Gość

To taki wydeszek raczej nic z nim nie zrobisz

Anonim
    Gość

nic z tym nie zrobisz tez go mam i to jest fajny i przyjemny dla ucha dźwięk nie wiem dlaczego chcesz go wyciszyć :-/
    a tak po za tym nie jest taki głośny i chodzi inaczej niż te wszystkie ZX-y i Next-R-y 😀

Anonim
    Gość

tornado50 a może coś z uszczelką przy cylku masz ?

Anonim
    Gość

albo masz dokrecony a szczelności nie ma bo opieraja się na mocowaniach tak jak było to u mnie przed przerobieniem mocowań w next-r

Anonim
    Gość

Chyba możesz zaspawać część otworu przy końcówce tłumika, ale mogą spaść osiągi 😛 Coś za coś xD

Anonim
    Gość

dzięki wszystkim za odpowiedzi. Wydech jest dość głośny, ale jak się okazało najgłośniejsza jest PRZEKŁADNIA! Mam rolki 3,75 gr i to one kręcą skuter bardzo wysoko. POZDRAWIAM! 🙂

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button