Wyciekające paliwo

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wyciekające paliwo

Ten temat zawiera 3 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Brzydki Brzydki 4 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe krystian3283
    krystian3283
    Użytkownik

Witam, mam problem z cięknącym paliwem z przelewu gaźnika. Skuter jedzie dobrze ale gdy zgasze z przelewu gaźnika cieknie paliwo, kranik podciśnieniowy mam nowy i jak odłącze przewód paliwowy (który idzie z kranika do gaźnika) od gaźnika to paliwo nie idzie więc kranik blokuje a jak podłącze go do gaźnika to puszcza paliwo… wygląda to tak jakby gaźnik nawet przy zgaszonym silniku wytwarzał sobie jakieś podciśnienie które otwiera kranik…

Piugeth
    Zdjęcie profilowe Wombat
    Wombat
    Moderator

jest w gaźniku zawór iglicowy który bez względu na stan kranika powinien zamknąc dopływ paliwa

ziuuummmm…. (nie bije piany na PW)

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    Zdjęcie profilowe krystian3283
    krystian3283
    Użytkownik

No właśnie i nwm dlaczego nie spełnia swojej roli… ale z drugiej strony skąd to podciśnienie wgaźniku…?

Piugeth
    Zdjęcie profilowe Brzydki
    Brzydki
    Użytkownik

Próbowałeś rozebrać gaźnik, przeczyścić go i złożyć? Pamiętaj, że w gaźniku, w króćcu, na który jest założony przewód paliwa możesz mieć dodatkowy filtr paliwa – taka wystająca biała rurka. Jego też trzeba przeczyścić.

Ja miałem też taki problem. W jednym przypadku okazało się, że musiałem na siłę dokręcić śrubę spustową paliwa – i już było dobrze.

Oglądasz 4 posty - 1 przez 4 (z 4 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie