Wyciek z przekładni

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wyciek z przekładni

Ten temat zawiera 10 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Anonimowy

Witam mam taki problem miałem wyciek oleju z przekładni w speedzie to wymieniłem simering i uszczelke załozyłem pojezdziłem nie cały dzien i znowu widzę ze cieknie bo kapie z pokrywy nie wiem co to moze byc? nie widzialem dokladnie z którego miejsca dokładnie cieknie bo było wszystko w oleju teraz jest tak samo macie jakieś pomysły ?

Anonimowy

Może źle uszczelniacz nowy założyłeś

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.

Anonimowy

Dobrze załozyłem tzn moj ojciec zakładał a on zna się na takich rzeczach wymieniłem jeszcze to łozysko co jest na wale od przekładni bo huczało trochę nie wiem co moze byc ;l

Anonimowy

sposc olej z przekładni i wszystko dokladnie umyj i obejrzyj moze będzie jakas przyczyna np. peknieta pokrywa lub jakas dziurka. :-/
    P.S. watpie ze będzie jakieś pekniecie albo dziurka ale warto sprawdzić 😉

Anonimowy

A bardzo to lecię? Jak wlejesz olej to w jakim czasie wylecię? Na co składałeś uszczelkę, spróbuj może delikatnie posmarować sylikonem

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.

Anonimowy

tez bardzo mozliwe ze źle dopasowana byla uszczelka

Anonimowy

uszczelke docinałem sam równiutko posmarowana silikonem była równiez. no nie cieknie ciurkiem ale kapie mi z dekla co jakis czas

Dodam ze jak mam dekiel ten mały od przekładni co wychodzi wałek to jest jeden feler 🙂 a mianowicie tam jest takie cos z prawej strony obok wałka takie koło i ktos nie mogł wyjąc łozyska z drugiej strony to rozpier***** ten dekiel i skleił czyms cos takiego jak plastelina tylko ze pozniej zasycha i takie się twarde robi niby zdjałem dekiel nalałem oleju z drugiej strony i stało przez noc i nie wyciekło ;/ moze jak się nagrzeje to przecieka co wy na to ?

Anonimowy

ja juz nie wiem co to moze byc 😡 … tak jak mowilem wczesniej zpusc olej z przekładni wymyj dokladnie i obejrzyj dokladnie 😉 . moze znajdziesz przyczyne 😎

Anonimowy

to co zakreślone jest wybite i zaklejone…

Anonimowy

To może i tędy ucieka, tak na monitorze to nie można nic powiedzieć

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 11 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie