wyciek paliwa zipp pro 50

witam, dzisiaj po przejechaniu może 200 metrów zauważyłem że wycieka mi paliwo z przewodu jakiegoś, załączam tutaj zdjęcie

wężyk był całkowicie odpięty, wychodzi on spod tej czarnej dzwigni i był luzem i lało się paliwo, podpiąłem go nad dźwignię jak widać na zdjęciu ale okazało się że zalewa mi od góry kranik cały więc go odpiąłem i spuszczam to paliwo do kanistra, niech mi ktoś poradzi co mam zrobić? gdzie go podpiąć??

?? pomoze ktos?

Ten wężyk powinien być luzem ponieważ służy temu by podczas zalewania gaźnika awaryjnie wypuszczać paliwo :D Odczep go i wyreguluj pływak w gaźniku albo zrób zwykłą regulację gaźnika. Nigdzie nie przyłączaj tego wężyka bo on ma być przyczepiony do dołu gaźnika i swobodnie sobie zwisać.

a jak wyregulowac gaznik? cały czas z tego wężyka cieknie mi paliwo

To jest przewod odpowietrzajacy gaznik jezeli przez niego leci paliwo znaczy ze zacial ci sie plywak, jak masz blisko zglos sie do serwisu a mozesz tez naprawic sam, zdejmujac przewod paliwowy ktory idzie od kranika baku do gaznika i zatkaj go czyms jak najszybciej inaczej zleci ci cale paliwo, odkrec gaznik i rozkrec dolna czesc tam jest plywak ptory po napelnieniu gaznika ma zatkac kanalik gdzie jest przewod przez ktory ucieka ci paliwo zobacz co sie stalo.