wyciek paliwa zipp pro 50

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis wyciek paliwa zipp pro 50

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe RamboAD RamboAD 6 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe toster92
    toster92
    Użytkownik

witam, dzisiaj po przejechaniu może 200 metrów zauważyłem że wycieka mi paliwo z przewodu jakiegoś, załączam tutaj zdjęcie

wężyk był całkowicie odpięty, wychodzi on spod tej czarnej dzwigni i był luzem i lało się paliwo, podpiąłem go nad dźwignię jak widać na zdjęciu ale okazało się że zalewa mi od góry kranik cały więc go odpiąłem i spuszczam to paliwo do kanistra, niech mi ktoś poradzi co mam zrobić? gdzie go podpiąć??

toster92
    Użytkownik

?? pomoze ktos?

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    Zdjęcie profilowe Bartek12200
    Bartek12200
    Użytkownik

Ten wężyk powinien być luzem ponieważ służy temu by podczas zalewania gaźnika awaryjnie wypuszczać paliwo 😀 Odczep go i wyreguluj pływak w gaźniku albo zrób zwykłą regulację gaźnika. Nigdzie nie przyłączaj tego wężyka bo on ma być przyczepiony do dołu gaźnika i swobodnie sobie zwisać.

toster92
    Użytkownik

a jak wyregulowac gaznik? cały czas z tego wężyka cieknie mi paliwo

Zdjęcie profilowe RamboAD
    RamboAD
    Użytkownik

To jest przewod odpowietrzajacy gaznik jezeli przez niego leci paliwo znaczy ze zacial ci sie plywak, jak masz blisko zglos sie do serwisu a mozesz tez naprawic sam, zdejmujac przewod paliwowy ktory idzie od kranika baku do gaznika i zatkaj go czyms jak najszybciej inaczej zleci ci cale paliwo, odkrec gaznik i rozkrec dolna czesc tam jest plywak ptory po napelnieniu gaznika ma zatkac kanalik gdzie jest przewod przez ktory ucieka ci paliwo zobacz co sie stalo.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie