Wyciek benzyny z filtra powietrza chińczyk 4t 125cc

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Serwis Wyciek benzyny z filtra powietrza chińczyk 4t 125cc

Ten temat zawiera 1 odpowiedź, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe krzysztof krzysztof 6 dni, 21 godzin temu.

Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe Orzeł
    Orzeł
    Użytkownik

Witam, dzisiaj zabrałem się za czyszczenie gaźnika, jako że dopiero zaczynam swoją przygodę z mechaniką to aby nie komplikować sobie życia i czegoś nie popsuć (ale jak widać jednak coś popsułem) nie ruszałem śrub od mieszanki paliwowej i biegu jałowego. Przedmuchałem wszystkie dysze i inne otwory i gdy już złożyłem go do kupy i z powrotem go zamontowałem po przekręceniu kluczyka silnik kręcił, nie odpalał a pod obudową filtra powietrza zaczęła wyciekać benzyna. Może ktoś z was spotkał się z taką sytuacją, albo wie czego to mogła by być przyczyna?

Zdjęcie profilowe krzysztof
    krzysztof
    Użytkownik

Przyczyny mogą być dwie . 1 utopił się pływak 2 zaworek paliwa który ten pływak zamyka się zaciął .

bez pośpiechu

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
Oglądasz 2 posty - 1 przez 2 (z 2 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie