Wycieczki,zloty:)

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    zipptopss
    Użytkownik

Zorganizujmy jakiś mały zlot czy chodz by jakąś wycieczke skuterami na rozpoczecie sezonu.Piszmy propozycje miejsca i tam gdzie jest najwięcej chętnych tam bysmy jechali :)Albo chociaż jedzmy na jakiś zlot np do opoczna fajny zlot w centrum polski co o tym sądzicie??

zipptopss
    Użytkownik

nikt nie maży o długiej przyjemniej jazdzie z kolegami?

REKLAMA

RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

dodge
    Użytkownik

Na pewno ktoś z Grupy Mazowieckiej będzie się pisał 🙂
    Ja na pewno

Anonim
    Nieaktywny

Ja również się piszę, byleby był w okolicach Płocka, Rypina, Mławy, ew. Ciechanowa.
    Pozdrawiam 🙂

zipptopss
    Użytkownik

No tak tylko mało osób jest chętnych:/

madi
    Uczestnik

jest zlot w sobotę, zobacz na głównej jest info

zipptopss
    Użytkownik

no jest rzeczewiscie ale dużo osób ma bardzo daleko do warszawy.

clsamg63
    Użytkownik

dlatego na forum jest tematycznie w turystyce podzielone na zloty, spotkania wg. zamieszkania. Grupa Mazowiecka jak sama nazwa wskazuje – wypadało by sie w niedzielę pojawić ;> oczywiście zapraszam wszystkich do nas ;>

Polecam post dot. BIESZCZADZKIEJ MAJÓWKI. Może ktoś chętny…

Gazownik
    Użytkownik

witam moze jakis zlot zorganizujemy w wrzesniu przed zamknieciem sezonu?w warszawie?ktos chetny?ktos posiada elyseo?

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button