Wycena Toros Fresco (Zipp Quantum)

Dodaj nowy temat na forum

! Forum OFFtopic Wycena Toros Fresco (Zipp Quantum)

Ten temat zawiera 13 odpowiedzi, ma 6 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK pEuGeOcIK 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe michalek510
    michalek510
    Użytkownik

Witam!
    Mam pytanie ile wartuje Toros Fresco??
    Przebieg około 5 tysięcy, posiada delikatne ślady eksploatacji, Nowy akumulator z gwarancją, cylinder 72 założony w serwisie, dokładam stary 50 ccm z przebiegiem 2000 km, kupiony w Maju tego roku, rok produkcji 2013. Stan techniczny bdb, wizualny db.
    Olej wymieniłem 500 km temu na Motul 5100, skuter był cały czas serwisowany, posiada wszystkie przeglądy.

Zdjęcie profilowe Kristop
    Kristop
    Użytkownik

Myślę że koło 1800 weźmiesz:)

Czytaj
    REKLAMA

ZONTES: Odkryj nowości w segmencie 310

Futurystyczny design i najlepsze wyposażenie w klasie. System bezkluczykowy, wyświetlacz TFT, full LED. Do tego imponujące osiągi i jakość wyrażana każdym detalem.Poznaj nową markę ZONTES. Wkrótce w salonach.
    Zdjęcie profilowe MrBorys15
    MrBorys15
    Użytkownik

no

Toros Fresco
    Zdjęcie profilowe michalek510
    michalek510
    Użytkownik

Więc wystawie go za 2100 do negocjacji.

Zdjęcie profilowe pEuGeOcIK
    pEuGeOcIK
    Użytkownik

za 500zl go wystaw to chinski bubel:-)

Chińskie to tylko zupki!!!!!!

Czytaj
    REKLAMA

-10% na wszystko. Dostawa w 24h bez wychodzenia z domu

Ponad 30 000 części w Sklep Jednoślad.pl z rabatem 10% przy użyciu kodu K8GI6-Q1DVC-4OJH3. Darmowa dostawa od 290 złotych i ekspresowa realizacja z bezpłatnym zwrotem.
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

Peugeocik, sam sobie wystaw nie powiem co nie powiem gdzie. Myślisz, że jak chińskie to już be? Nawet nie wiesz co te skutery nieraz potrafią.

I jeszcze jedno – tego Peugeocika to ci kupili rodzice czy sam na niego zarobiłeś?

pEuGeOcIK
    Użytkownik

sam zarobiłem ciezko przy kostce kupiłem go za 1800zł rocznik 2002 i smiga juz 4 sezon bez problemu a chinczyka miałem i dzieki za takie cos

Zdjęcie profilowe Quantumek
    Quantumek
    Użytkownik

Ja Chciałem mojego sprzedać. Stan idealny, 8k przebiegu miał. Był za 1400zł i przez miesiąc ani jednego telefonu. Wiec kupilem do niego airsala 80cc i multivara i jezdze nim do dzis 😀 Aktualny przebieg 13k

Peugeot SpeedFight 2
    – 2008 Rok
    – 6700 Km (Ciągle rośnie)
    – Wydech Tecnigas (Reszta seria)
    – Spalanie 4.5l/100km
    – Vmax 85km/h
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

pEuGeOcIK napisał:

sam zarobiłem ciezko przy kostce kupiłem go za 1800zł rocznik 2002 i smiga juz 4 sezon bez problemu a chinczyka miałem i dzieki za takie cos

Peugeocik – to zwracam honor w takim razie. Co do chińczyków – róznie jest naprawdę z tą jakością. Mój jest jeszcze nie taki zły. Gdyby skuter mógł zostać świętym to mój chiński sprzęt zostałby już nim na pewno, bo dzielnie znosi to wszystko co z nim robię. Może trafiłeś na zły egzemplarz? Powiem, że ja gdybym mógł przeznacxzyć kilka tysięcy na skuter to na pewno nie kupiłbym niczego made in China tylko przynajmniej Kymco.

Miałem kiedyś Skodę favorit. Najgorszy samochód w moim życiu. Tragedia. A te Skody każdy inny chwalił, że się nie psują itd. Może to na podobnej zasadzie.

pEuGeOcIK
    Użytkownik

kurcze wlasnie jezdzilem na motorynce komarku wsk i simsonie simson psul sie tak samo jak moj chinski przyjaciel dlatego jestem anty do tych wynalazkow

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 14 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie