Wycena strony

Mam do was offtopowe pytanie ile mogę dostać za tą stronkę:
http://templariuszebieszczady.cba.pl/

Panele galerii oraz newsów są, ogólnie wszystko jest testowe i nie dopracowane lecz zleceniodawca chce znać cene i zapłacić w poniedziałek.

Z góry dzięki za odp.

Heh

Hack By AraS

Pozdro od AraS'a z S.com ;) Nie robię więcej szkód, ponieważ nie widzę w tym sensu ;P Pozdro i Lewa !;)

Cyztaj dalej..

dodano : 2013-01-05 16:39:32
autor : AraS

Dać coś do oceny to znajdzie się i robota

Co tu oceniać? Strony na darmowym hostingu są zazwyczaj kiepskie i nie przyciągają na dłużej.

To na jakim hostingu jest to nie ode mnie zależy ja wgrałem ją tam aby pokazać jak wygląda a to gdzie zleceniodawca ją umieści to nie mój problem miałem tylko zakodować i wykończyć.

Jeśli sam ją robiłeś to powinieneś wiedzieć :)
A to, że klient się na taki hosting zdecydował to ma chyba coś z główką nie tak :) Ale, jego sprawa.

maxell napisał:

Jeśli sam ją robiłeś to powinieneś wiedzieć :)
A to, że klient się na taki hosting zdecydował to ma chyba coś z główką nie tak :) Ale, jego sprawa.

Z głową ma wszystko, okey każdy chce ciąć koszty, za serwer www rocznie trzeba dać 300zł, a cba nie jest wcale złe ma tylko reklame w postaci jakiegoś banera, no i oczywiście do tego serwera będzie podpięta domena. Celuje w 500zł za strone.

Ps Szkoda, że nie znasz kolesia fajne aerografy robi oraz zloty ;)

Layout nawet czytelny, ale główna grafika słaba, bardzo słaba.

cba to dno.
300 to chyba w home.
Zobacz sobie w hekko,net lub laohost - lao, dobre serwery w Niemczech i 40 zł za małe konto.
A cba się kiepsko pozycjonuje i w ogóle nie polecam nikomu tego badziewia.

Cba jest ok dla amatorskich prywatnych stron, ale nie kiedy ma być jakąś poważniejszą wizytówką. To tak jakbyś miał firmowego maila na onecie :-)

maxell napisał:

cba to dno.
300 to chyba w home.
Zobacz sobie w hekko,net lub laohost - lao, dobre serwery w Niemczech i 40 zł za małe konto.
A cba się kiepsko pozycjonuje i w ogóle nie polecam nikomu tego badziewia.

40zł za serwer rocznie? To pewnie 100mb miejsca na dysku i z 10gb transferu rocznie :D

Ps home drogie, z tym 300zł to coś przesadziłem, ~200zł dobry serwer kosztuje.

lucek71 napisał:

Layout nawet czytelny, ale główna grafika słaba, bardzo słaba.

Właśnie jestem tym od strony programowania a nie grafikiem dlatego to tak wygląda ale kolega ma się za to zabrać :)

maxell napisał:

Jeśli sam ją robiłeś to powinieneś wiedzieć :)
A to, że klient się na taki hosting zdecydował to ma chyba coś z główką nie tak :) Ale, jego sprawa.

Ja sie zgadzam. Grafika slaba, strona tez, ja wiecej niz 200 zl nie dalbym :D

W gimnazjum na informatyce robi się stronki bardziej zaawansowane niż omawiana na forum - obiektywna ocena. Ta omawiana jest bardzo ale to bardzo przeciętna - łagodnie rzecz ujmując. Szablonowe podejście do tematu, słabej jakości grafika. Nic jej nie wyróżnia.

Panowie, ale o czym wy tu gadacie. Nie lepiej zakupić sobie VPS'a?
Ja na swoim VPS za 29zł/mc postawiłem forum do serwera samp, serwer San Andreas Multi Player, na którym gra teraz 120 osób, oraz drugi serwer Multi Player do testów nowego game moda.
VPS wytrzymuje wszystko, i jest to najlepsze rozwiązanie niż stawianie na hostingach serverów do gier, stron www.
Jak bym musiał stawiać na hostingach to bym płacił miesięcznie ponad 200 zł.
W tej chwili trwają jeszcze prace nad moją stroną www, ale ogólnie już wszystko stoi.
Fakt, problem był z podpięciem domeny ( http://gtaa.pl ), ale już sobie z tym poradziłem podpinając ją na darmowy serwer www, oraz robiąc przekierowanie.

Polecam stawiać strony www, servery do gier, serwery TS itp. na VPS.

Mogę wam polecić firmę ExOne.pl tanio, niskie pingi, 0 lagów