wycena skutera

Ile dostane za neosa? w silniku wszystko wymienione, kolor biały, zawieszenie od paoli aerox, felgi od aeroxa, nowe opony michelin bopper , zregenerowane zaciski i pompy hamulcowe, zaciski brembo, przyszykowany do stuntu, crash pady, stelaż, kierownica z gąbką, przerobiony na LC, silnik wypolerowany, czarne lampy, nadkole, pomalowany na biało u lakiernika można powiedzieć że skuter jest nowy

Przemko napisał:

Ile dostane za neosa? w silniku wszystko wymienione, kolor biały, zawieszenie od paoli aerox, felgi od aeroxa, nowe opony michelin bopper , zregenerowane zaciski i pompy hamulcowe, zaciski brembo, przyszykowany do stuntu, crash pady, stelaż, kierownica z gąbką, przerobiony na LC, silnik wypolerowany, czarne lampy, nadkole, pomalowany na biało u lakiernika można powiedzieć że skuter jest nowy

tak, tak, po obejzeniu filmika na którym widac co wyprawiales z tym skuterkiem , dostaniesz kupe kasy :))))))))))))))))szczegolnie od kogos z tego forum.

http://youtu.be/1H1GvKMgid0

Haha... Zobaczyłem ten filmik i teraz nie dałbym Ci za niego nawet 500 zł... :)

romet727p10 napisał:

Haha... Zobaczyłem ten filmik i teraz nie dałbym Ci za niego nawet 500 zł... :)

bez kitu :D

Przecież ten skuter jest do tego przygotowany własnie -,-

i moge zapewnic że sprzęt jest w zajebistym stanie, nic nie puka nic nie stuka pozatym ten film to juz dawno był nagrany, teraz neos wygląda wogóle inaczej romet727p10 miej niż 500zł to jest warty ten twój zasrany chińczyk

Widze że już napinasz:P

Nie napinasz,tylko mogli by wywnioskować z opisu że jest przygotowany do stuntu. Poza tym to nie wiem o co wam chodzi wogóle, niby co takiego strasznego miało by sie stać od jazdy na jednym kole?

Przemko jesteś z Płońska tak? A co do skutera: po obejrzeniu takiego filmiku nikt ci za to Bóg wie ile nie da ;P NIe wygląda on na "stan idealny" albo "nowy"

no chyba wyraźnie napisałem że to stary film, wtedy jeszcze był nie pomalowany, wogóle teraz to jest inny skuter.

Idealne sprzęty to wyjeżdżają tylko z fabryki i to też nie zawsze. Skoro już tak wystawiasz na wycenę to pokaż jakieś fotki itd. a nie tylko co ma tam wsadzone.

Kapuchon,idealne sprzęty buduje się samemu ;)
aktualnych fot nie mam, mam jedynie foto z przed malowania, ale własciwie na tej fotce jest pokazdane wysztko opróc koloru i drobnych detali ;)

Uploaded with ImageShack.us

To jeśli chcesz abyśmy pomogli Ci wycenić sprzęt to pokaż jego aktualne foty.