Wycena skutera pomocy !

Witam. Chcę sprzedać swój skuter Malaguti F10. Rocznik 1998.

Tutaj daję wam niżej opis :

skuter MALAGUTI F10. Rok 1998. Skuter nie katowany. Chłodzony powietrzem. Jego stan oceniam na bardzo dobry. Pali na dotyk. Posiada silnik Minarelli Horizontal. Plastiki są w dobrym stanie. Rama jest prosta , nie ściąga , nie ma rdzy. Hamulce są w bdb stanie. Posiada sportowy gaźnik Dellerto. Jest wyposażony w blokadę kierownicy , dwa schowki , fajne zegary , kontrolki oleju , świateł, kierunków , ssanie automatyczne , elektryczny rozrusznik . Rozpędza się do 80km/h. Ma niezłe przyspieszenie , dobrze się prowadzi. Jeżdżony na najlepszym syntetycznym oleju Castrol Power Racing 2T. Skuter posiada wyjątkowo duży zbiornik paliwa 8,5L . Spalanie w granicach 3 - 3,5L/100KM.

Wymienione części:
- nowy akumulator
- tylna opona
- przedni reflektor
- kopnik wraz z półksiężycem
- linka od prędkościomierz
- nowe lusterka carbonowe
- podłogę
- wskaźnik paliwa
- pływak
- filtr paliwa
- filtr powietrza

Bardzo proszę o wycenę mojego skuterka.

Sądzę, że 2-2,2k to odpowiednia cena, biorąc pod uwagę rocznik. Widać że dbałeś o sprzęt, co widać na fotach.

O skuter starałem się jak najbardziej zadbać. Wszystko było wymieniane na czas . Proszę o opinię innych użytkowników forum.

Jak dla mnie spoko, 1800 powinieneś dostać :)

Coś około 2 tysięcy powinieneś za niego bez problemu dostać tym bardziej, że jest to Malaguti ; )

Jak dasz rozsądną cenę to kupię.

czegoś mi brakuje - jaki ma przebieg?

madi napisał:

czegoś mi brakuje - jaki ma przebieg?

No właśnie ???

Przebieg to 17 000 km. Dlaczego taki mały ? Bo stał przez kilka lat nie zarejestrowany i nie jeżdżony :D Wiem bo kolega mi mówił co zna tego gościa co mi sprzedał go.

Skuterek cały czasz jeździ więc przebieg powoli rośnie. Jeżdżę nim jak jest ładna pogoda to się woże po 20km.
Bartolini zaproponuj coś . Na początek powiedzmy 1950 do nego.

Daj licytacje od 1600 a kup teraz 2000- 2200

Daj licytacje od 1600 a kup teraz 2000- 2200

Spoko dzięki wam za odpowiedź , później wstawię link do aukcji , może znjadzie się jakiś chętny.

Pozdro.