Wycena Router City Line 50

Wyświetla 1 wpisy z $
 • Autor
  Wpisy
 • #84008 Reply
  sebek
  Użytkownik
  • Postów: 91

  Chciałbym sprzedać skuterek Router City Line. Rocznik 2011, przejechane 1200(i ciągle rośnie). Działa bez zarzutu, bez wgnieceń, rys itp, z kaskiem pod kolor.

  Ile mógłbym za niego dostać?

  #84009 Reply
  Fubu2PL
  Użytkownik
  • Postów: 593

  Jeśli dołożysz kask i kufer to dostaniesz od 1400 do 1700zł

  REKLAMA

  RZUĆ WYZWANIE MIASTU Z BMW G 310 R

  Obudź się z uśmiechem na twarzy bo każdy dzień z BMW G 310 R to szansa na spróbowanie czegoś nowego. Kompletny pakiet ma wszystko, czego potrzebujesz – w tym nowoczesne światło do jazdy dziennej. Dzięki zoptymalizowanemu silnikowi z Ride by Wire i sprzęgłem z funkcją Anti-Hopping pojazdem jeździ się intuicyjnie i zwinnie, niezależnie od tego, czy wybierasz się do pracy, na randkę czy poza miasto. Przekonaj się o zwrotności, łatwości obsługi i sportowym charakterze G 310 R i każdego dnia stawiaj sobie nowe, większe wyzwania.

  #84196 Reply
  sebek
  Użytkownik
  • Postów: 91

  Kupiłem go bez kufra za 1400 zł od starszego pana, który niestety z powodów zdrowotnych nie mógł już nim jeździć. Kask dorzucam do skuterka, bo co mi czerwony kask, jak nie będę miał motoru.

  Przyznam, że kupiłem go okazyjnie, bo ogłoszenie wisiało niecały dzień, a ja już go kupiłem. Heh, musiałem go kupić, żeby przekonać się, że to jest typowo miastowy skuterek. Mieszkam na wsi(nie mylić z wiochą…), ale od czasu do czasu zdarza mi się pojechać drogą, na której jest więcej dziur, niż asfaltu, a ten skuterek przy takim dłuższym traktowaniu nie wytrzyma długo.

  Ogólnie mam pomysł taki, żeby sprzedać go za jak największą cenę(wystawię 1500, a jak ktoś się zainteresuje to spokojnie zjadę do 1400,a nawet jeszcze niżej) dołożę z 500-700 zł i kupie sobie jakiegoś biegowca z większymi kółkami.

Wyświetla 1 wpisy z $
Odpowiedz na: Wycena Router City Line 50
Twoje informacje:
Back to top button