Wycena Keeway Matrix na malossi

Witam proszę o wycenę keeway matrixa a wiec tak oczywiście na wszytko mam faktury

  • kit malossi cylek tłok głowica malossi 70cc sport
    -wariator stage6
    -tłumik gianelli titanium v2
    -gaźnik dellorto 17.5
  • kratery L/P
    -nowa opona tył ma moze 200km czyli jakieś 2tyg
  • no i podstawowe rzeczy

przebieg na liczniku 7k na tym silniku 1600km czyli świeżo po dotarciu dobrze docierany
rok produkcji 2009
Jedyny mankament trzeba wymienić pasek na kevlar no bo juz nie daje rady przy mocniejszym odkręceniu

Zdjęcie link poniżej jeżeli potrzeba więcej zdjęć do wyceny po prostu napisz :slight_smile:
https://zapodaj.net/6c05e4dc892de.jpg.html

Dadzą tyle po ile chodzą w tym roczniku i z takim przebiegiem to ile wpakowałeś w niego zainteresuje tylko znającego temat ale na kokosy nie licz,przeczytaj historię junaka Wombata w którego sp
Wsadził więcej jak dał za skuter nową sztukę i czy ktoś by dał mu 8-10k wątpię.

nikt mi nawet 1500 nie chciał dac. wiec mam do dziś :slight_smile:

z 1300 dostaniesz, zauważ, że ten skuter ma 11 lat. Nikt nie kupi od Ciebie używanego 11 lat skutera za 3k jak może póść i za te 3-4k cebulionów kupić nówkę. Zazwyczaj skutery kupują małolaty albo rodzice małolatom więc średnio ich interesuje na czym to jeździ :smiley: Ja swojego skuterka kupiłem za 700 zł, ma 13 lat i był już po lekkim tuningu, ja wsadziłem kolejne 3 tyś zł w graty wiedząc, że sprzedawać go nie będę bo nikt by mi nie dał 3,7k zł :smiley: Moja rada jest taka… przywróć go do serii sprzedaj za 1000 zł a części tuningowe sprzedasz z fartem za kolejne 600-800 zł :slight_smile:

poszedl za 2,5k dzieki za pomoc :slight_smile:

no to grubego jelenia trafiłes.

hehe toroszku weź lepiej pomóż mi z nowym postem u mnie :stuck_out_tongue: