Wybrałem dobre części ?

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wybrałem dobre części ?

Ten temat zawiera 8 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 12 lata, 2 miesiące temu.

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #271936 Odpowiedź

Anonimowy

Wariator Mulitwar sprzęgło polini 2G Dzwon Stage6 te części będą odpowiednie do gilery stalker z wydechem Giannelli ?? Z góry dzieki

#271937 Odpowiedź

Anonimowy

Tak!tylko pamietaj o regulacji gaźnika rolek i centralnej!

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #271938 Odpowiedź

Anonimowy

Regulacja centralnej oraz sprężynęk od sprzęgła ma się rozumieć?. A jak wykonać regulacją gaźnika ?

#271939 Odpowiedź

Anonimowy
    #271940 Odpowiedź

Anonimowy

gaźnika moze nie trzeba będzie… a dzwon to wes juz sobie polini 2G evo,

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #271941 Odpowiedź

Anonimowy

A jak nie dzwon to sprzęgło stage 🙂

#271942 Odpowiedź

Anonimowy

Jaki by nie był dzwon to musi był wzmocniony przy tym sprzegle. Ale poco ci takie sprzęgło? Dobre sprzęgło oferuje Stage6, do tego wzmocniony dzwon Stage6 i będzie dobrze ;).

#271943 Odpowiedź

Anonimowy

Jak by tylko to chciał to sprzeglo stage ale jeśli myśli nad jakimś tunem jeszcze (cylek itp) i ma $ to polini lepsze

#271944 Odpowiedź

Anonimowy

W przyszłości myślę jeszcze nad zmianę cylka 😉

Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: Wybrałem dobre części ?
Informacje o Tobie: