Wybory

Chcesz zeby kto wygral wybory ?Jaroslaw Aleksander Kaczynski czy Bronislaw Maria Komorowski?

Nikt z nich - mój wybór był inny.

W I turze głosowałem na Napieralskiego. Teraz wybiorę mniejsze zło - Bronek.

Niestety żaden z nich mi nie pasuje ale zrobię jak nera czyli mniejsze zło.

Jeszcze mój kolega powiedział że nie idzie bo nie ma na kogo głosować... Normalnie takie filozofie chore mi zaczął walić że nie wiem jak żul sklepowy (pozdro Kisiel xD)

Ja sprzedam swój głos za 200 zeta - płatne na działalność skuterowo.com. Zaznaczam że sprzedaż głosu nie jest karalne!!!! Czyli - 200 zł na skuterowo.com a głos na Twojego wybrańca.

Jak napisałem za dużo - Leszek - usuń:)

komorowski chce dla siebie, a kaczynski dla Polski
pomyslcie

WODZU, na czym polega sprzedaż głosu? ;)

Moim zdaniem wypaczony jest pogląd, jaki większość Polaków ma na jakiekolwiek wybory. "Nie idę głosować, bo nie mam na kogo" - licz się jednak z tym, że prezydentem, wiodącą opcją polityczną, burmistrzem, wójtem, radnym i tak ktoś zostanie, a ty w tym momencie na własne życzenie pozbawiłeś się głosu.

Powiem więcej - osoby nie biorące udziału w głosowaniu nie mają prawa narzekać na osobę lub grupę ludzi, która została wybrana.

Uważam, że każdy powinien czuć obywatelski obowiązek głosowania i wybierać właśnie tę osobę, która w zaistniałej sytuacji jest najlepsza, oczywiście wedle własnych poglądów. I to niezależnie, czy jest to ktoś, do kogo pała się szczególną sympatią, czy nie.

Za bzdurę uważam także wybór konkretnej osoby w nagrodę za coś - uważam, że poglądy prezydenta powinny przystawać do poglądów opcji rządzącej, bo dopiero wtedy dałoby się osiągnąć na prawdę dobre efekty. Na dzień dzisiejszy takimi ludźmi są(moim zdaniem, kolejno) Komorowski, Napieralski i Pawlak.

Leszka proszę o usunięcie dwóch ostatnich postów Radqqa.

Majker: masz dużo racji,ale każdy(obojętne na jaką funkcję)kandydant obiecuje w kampanii a później zostaje tylko echo.

Radeq co za światopogląd :lol: dla polski ahahah xDDD leże.

Koleżanka z prawka co prawda 5 lat starsza lecz to jest jeszcze bardziej żenujące twierdzi że Komorowski to agent rosyjski a Tusk niemiecki :twisted: Dogadałbyś się z nią Radeq :mrgreen:

Trudno uwierzyć komuś, kto mówi "Zgoda buduje", a prowadzi drugiego do sądu- ja tego nie kupuje!

Ale i tak będziesz musiał wybrać mniejsze zło.
A co do zgody to Komorowskiemu chodzi o zgodę na linii rząd-prezydent.

i według mnie zgoda o której piszesz może być czymś najgorszym w naszym kraju.
Ustawy bądą podpisywane w stanie "byle jakim" bez poprawek- nie o to chodzi!

Jest coś takiego jeszcze jak Trybunał Konstytucyjny :wink:

W sumie to najlepiej jakby prezydentem był Napieralski. Za PiSu czy były poprawki? Było robienie sobie nawzajem na złość. Myślę że sporo czasu minie nim będzie w tym kraju jako tako.

qazwsxedc-Dobrz mowisz to mi sie podoba
a dziadek Tuska byl w Wermachcie czyli w niemieckim wojsku czy cos takiego

Radeqq wrote:

a dziadek Tuska byl w Wermachcie czyli w niemieckim wojsku czy cos takiego

To, co mówisz, jest żenujące. Opierasz się na gdzieś zasłyszanych informacjach i robisz jeszcze z tego wielkie halo. Nie podejmowałbym kwestii bycia dziadka Tuska w Wehrmachcie na Twoim miejscu, bo widzę, że ledwo wiesz nawet co to jest.

Jakbyś mieszkał na ziemiach odzyskanych, to być może rozumiałbyś, dlaczego tak było. Póki co widzę w Tobie konserwatystę bez wiedzy i argumentów...

Radeqq wrote:
a dziadek Tuska byl w Wermachcie czyli w niemieckim wojsku czy cos takiego

To, co mówisz, jest żenujące. Opierasz się na gdzieś zasłyszanych informacjach i robisz jeszcze z tego wielkie halo. Nie podejmowałbym kwestii bycia dziadka Tuska w Wehrmachcie na Twoim miejscu, bo widzę, że ledwo wiesz nawet co to jest.
Jakbyś mieszkał na ziemiach odzyskanych, to być może rozumiałbyś, dlaczego tak było. Póki co widzę w Tobie konserwatystę
buahaha ; dd

dobra koniec

Dno wodorosty i 3 metry mułu. Nie ma to jak napisać "buhaha" bo nie ma się argumentów i robić z siebie większego głupka niż się jest. Bazujesz na jakichś durnych przesłankach z Faktu czy co? Skończ gimnazjum i poczytaj normalne gazety a nie Super Express, Fakt i Angora to pogadamy na poważnie.

Ta rozmowa do niczego nas nie doprowadzi. Rozumiem, że jest to OFFtopic, ale on też musi być posiadać znamiona jakiś standardów dyskusji tożsamych z wytycznymi Skuterowo.com.