Wybór wydechu do aeroxa.

Cześć. Zamówiłem właśnie cylinder kit naraku sport 70 żeliwny, mam już wał tec racing z kompletem łożysk. Pytanie jaki do tego zestawu kupić wydech, żeby był najlepszy efekt? Będę potrzebował jeszcze sprzęgła i dzwonu,Malossi Fly System bedzie ok? Podczas wymiany wału i cylka okaże się w jakim stanie jest wariator, to w razie czego też proszę mi polecić coś sensownego. Nawet nie wiem jaki tu jest, wiem, że nie działa przez niego rozrusznik czyli jakiś sportowy pewnie.

Wariator jaki sam używam i mogę polecić to Top Racing Next Generation, prosty w zestrojeniu. Wydech do sporta to Tecnigas Next-R, ja używam zmodowanego Bidalota i mi ciągnie od 5k obrotów prawie do końca. Ten sport nie da Ci aż takiego przyrostu mocy żeby kupować nie wiadomo jakie sprzęgło, wystarczy aby miało lepsze chłodzenie. Sam latam na seryjnym :slight_smile:

Wziąłem Giannelli Extra V2 Titanium, wygląda tak samo jak ten Tecnigas. Lepsze chłodzenie czyli dzwon jakis specjalny z chłodzeniem? A takie pytanie jeszcze mam. Teraz mam cylek stage6 50 alu i stage 6 pro replica (wymieniam bo nieszczelny na wydechu i gwinty popsute) i startuje mi z bardzo wysokich obrotów. Dlaczego tak może być? Poprzedni wlasciciel zalozyl za lekkie rolki czy cos w tym kierunku?

Jeżeli startuje z bardzo wysokich obrotów to zapewne sprężynki sprzęgła twarde