Wybór skutera do 1500zł

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wybór skutera do 1500zł

Ten temat zawiera 11 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe giedote giedote 6 lata, 4 miesiące temu.

Oglądasz 2 posty - 11 przez 12 (z 12 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe miru66695
    miru66695
    Użytkownik

To tgb rs303 jest w zajebistym stanie nic nie ubite i tego typu rzeczy tylko ma troche mniejszego kopa niz kymco ale mysle ze jakbym sie pozbyl blokad tylko nie wiem gdzie sa, jedna zobaczylem tylko na tlumiku to mysle ze z 70 by pojechal. Akurat koles pozyczyl mi go na tydz bo wyjechal na wakacje teraz testuje 😀

Zdjęcie profilowe giedote
    giedote
    Użytkownik

Ja mam na sprzedaż skuter KingWay Coliber za 1350 do negocjacji. Malutki przebieg bo 760km. 2006 rocznik jeszcze na dotarciu. Garażowany. Kupiłem go bo byłem młody i chciałem monoślad oczywiście się znudziło. Teraz jeżdżę nim tylko do sklepu. Sprzedam bo przyda się kasa bo zbieram na auto.

łap link do aukcji gdzie jest 7 zdjęć:
    http://tablica.pl/oferta/skuter-kingway-coliber-maly-przebieg760km-kufer-i-kask-gratis-CID5-ID2GNZp.html

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 8 799 PLN.
Oglądasz 2 posty - 11 przez 12 (z 12 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie