Wybór membran i sprzęgła

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    Anonim
    Gość

witam. Mam speedfight’a i moje pytanie tyczy się membran.

A więc jakie membrany wziąść mam cylinder Arisal T6 racing. gaźnik Amal 19mm i jakie membrany wziąść. I czy jak bede miał seryjny gażnik to czy różnica będzie oddczuwalna ???

Zmieniaj nazwe tematu. bo usune cały temat.

Anonim
    Gość

membrany weź 0,33mm polini. A o różnice to chodzi ci w mocy między gaźnikamiż na 19mm będzie miał moc na 12mm chodził będzie jak by chciał a nie mógł

REKLAMA

Zontes U1 125: Poczuj wszechstronność i moc

Poznaj nowy Zontes U1 125 z najbogatszym wyposażeniem w klasie. Odkryj moc systemu oświetlenia full LED. Poczuj osiągi silnika 14.6 KM. Doceń niesamowitą wszechstronność. Przyjrzyj się z bliska każdemu detalowi.

Anonim
    Gość

aha oki. Nie no chodzi mi o to czy będzie lepiej smigał z membranami sportowymi na seryjnym gażniku. Bo na 19mm smiga jak oszalały ! 😛

Anonim
    Gość

będzie… przynajmniej będzie lepiej reagował na manetkę i przyśpiecha mu się z lekka poprawi

Anonim
    Gość

aha. to oki.

A może teraz jakie sprzęgło do tego kupić bo właśnie zamawiam to zaraz przy okazj powiedziecie.

Anonim
    Gość

Najlepszym sprzęgłem na rynku jak na razie jest Polini 2G evo2 które ci polecam.. jest super.. a ta regulacja jeszcze lepsza 🙄

Anonim
    Gość

no ok. dzeki za pomoc.

P.S do zamkniecia

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button