Wybór kasku/skutera.

Wyświetla 91 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #186634 Reply
    Niewieczywie
    Użytkownik
    • 1

Witam moj problem polega na tym ze przestaly mi sie swiecic kierunkowskazy. Jak mozna temu zaradzic /co wymienic/czego to wina? Pozdrawiam

#186637 Reply
    Druid
    Uczestnik
    • 0

Pytanie, czy tylko kierunkowskazy – sprawdziłeś wszystko? Jeżeli tak, to sprawdź, czy prąd dochodzi do przerywacza kierunkowskazów (kostki), jeśli tak, to podmień regulator kierunkowskazów… No, mógłbyś na to sam wpaść, nie sądzę żeby Cię to przerastało… ;)))

REKLAMA

SCORPION EXO 520 AIR

Zobacz co oferuje najlepszy kask motocyklowy w segmencie.

#186702 Reply
    Niewieczywie
    Użytkownik
    • 1

A mozliwe ze akumulator padl?

#186704 Reply
    Druid
    Uczestnik
    • 0

No, nie osłabiaj mnie… a światła się świecą? Klaksonik działa? No, pytałem Cię o to… :/

#186707 Reply
    Niewieczywie
    Użytkownik
    • 1

Klaksonik dziala i swiatlo sie swieci jedno, drugie nie. Wiec czego to wina-prosze lopatolgicznym jezykiem bo sie nie znam za bardzo.

#186709 Reply
    Druid
    Uczestnik
    • 0

Chyba Cię z lekka pogięło… a skąd my mamy wiedzieć… to u Ciebie jest maszyna, Ty musisz sprawdzić gdzie prąd nie dociera… sprawdziłeś?
    Jeśli nie potrafisz, to oddaj komuś, kto ogarnia…
    Świecą się światła, a Ty pytasz czy to akumulator? No litości…

#186714 Reply
    Niewieczywie
    Użytkownik
    • 1

Z rozrusznika nie chce sie odpalic z czerwonego przycisku tylko z kopajki ale klakson i swiatlo swieci lecz kierunkowskazy nie. Czemi

#186716 Reply
    Krupek
    Uczestnik
    • 7

1.Jak rozrusznik nie chce odpalać to może być aku sprawdź
    2.Zobacz czy Ci się gdzieś nie rozłączyły kabelki u mnie jak jeden się ułamał to zamiast migać to świeciły ciągle a jak wypiął się kabelek z tylnej lampy to wtedy kierunki nie świeciły wcale

#187557 Reply
    Niewieczywie
    Użytkownik
    • 1

Czyli wychodzi na to ze swiatla i kierunkowskazy nie zaleza od akumulatora w jaki wiec sposob sa ladowane? Ktos mi to wytlumaczy?
    Tak wiec akumulator tylko sluzy do odpalania skutera przez rozrusznik?
    Pozdrawiam

#187558 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

Niewieczywie napisał:

Czyli wychodzi na to ze swiatla i kierunkowskazy nie zaleza od akumulatora w jaki wiec sposob sa ladowane? Ktos mi to wytlumaczy?
    Pozdrawiam

Myśle że wytłumaczy ci to podręcznik do elektrotechniki albo schemat instalacji elektrycznej – o ile umiesz czytać schematy. Sa tak proste że elementarna wiedza o prądzie wystarcza.
    Driud,nie walcz z wiatrakiem.Sam widzisz że jedno światło świeci a drugie nie. Nie wiadomo które to jest jedno a które to jest drugie, kiedy świeci, w jakiej pozycji przełącznika. Kolega kompletnie nie ma o tym pojęcia ale ma ambicje sam to naprawić o ile ktośmu napisze szczegołową instruklcje. Ale nikt nie napisze bo opisanie wszystkiego trwa dłużej niż sprawdzenie

#187559 Reply
    Niewieczywie
    Użytkownik
    • 1

Zanioslem juz do mechanika skuter i mam naprawione pytam Was sie tylko w jakim celu jest akumulator, bo ten temat mnie nurtuje

#187560 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

akumulator jest po to żeby był prąd jak silnik nie pracuje.pełni też rolę bufora/zabezpieczenia dla odbiorników elektrycznych

#187561 Reply
    Niewieczywie
    Użytkownik
    • 1

Czyli jakie czekaja mnie nieprzyjemnosci jesli w ogole go nie zechce podladowac?( obecnie jest rozladowany)

#187562 Reply
    Wombat
    Moderator
    • 55

będziesz musiał zapłacić elektrykowi żeby sprawdził co nie działa albo bedziesz wymieniał wszystko po kolei aż w końcu trafisz na to co jest uszkodzone.
    Pierwsza opcja jest tańsza i szybsza.

Wyświetla 91 wpisów z $
Odpowiedz na: Wybór kasku/skutera.
Twoje informacje:

Back to top button