! Forum Skutery Wybór kasku

Ten temat zawiera 9 odpowiedzi, ma 7 głosów i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dostawcy dostawcy 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe piter20801
    piter20801
    Użytkownik

Witam.Dużymi krokami zbliżam sie do zakupu kasku, ponieważ mój kask sie nie nadaje mam juz go 8-9lat i nie mam szybki bo mi pękła i nie można nigdzie takiej do kupic bo kask jest stary a bez szybki niestety nie mogę jeździć bo robaki lecą.Znalazlem kask http://allegro.pl/kask-cnhf-otwierana-szczeka-blenda-rozmiar-l-i2696199466.html .Czy ten kask się do czegoś na daje??.Widziałem ludzie kupują te kaski na innych aukcjach.Po za tym ma fajne bajrey.Proszę o pomoc

Kamil
    Użytkownik

Kask jest dobry.. Osłonka przeciw słoneczna przyda się bardzo. Jedna z wad to to że nie możesz włożyć go na Siebie i zobaczyć czy nie będzie latał i odpowiednio będzie chronił głowę w razie wypadku. Mimo to polecam

Czytaj
    REKLAMA

Junak 126 teraz za 279,95 zł miesięcznie

Wybierając nowego Junaka 126 możesz skorzystać z promocyjnego finansowania RSSO 0% bez ukrytych kosztów i wpłaty własnej. Już za 279,95 zł miesięcznie (20 rat 0%) możesz wyjechać z salonu nowym motocyklem Junak 126!
    piter20801
    Użytkownik

Rozmiar jest L 58-60 uniwersalny stary kask tez mam taki rozmiar i jest dobry 🙂

piter20801
    Użytkownik

Jak myślicie ładniejszy i lepszy mat czy połysk na macie nie bedzie chyba widac tak rys

Zdjęcie profilowe harekop
    harekop
    Użytkownik

połysk ! z matu często zaczyna po czasie schodzić ta powłoka i takie plamy się robią.

Szlachta w korkach nie stoi ; d

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Mich4l
    Mich4l
    Użytkownik

Zobacz sobie LS2 do 190 kupisz 😀 Naprawdę dobry kask.

Zdjęcie profilowe Kapuchon
    Kapuchon
    Użytkownik

harekop napisał:

połysk ! z matu często zaczyna po czasie schodzić ta powłoka i takie plamy się robią.

Potwierdzam. O dziwo w tym przypadku bardziej nadaje się połysk. Rys tak bardzo nie widać a na matowym robi się jak kolega pisze. U mnie na czarnym macie troszkę to widać ale nie szpeci to jakoś specjalnie.

Ja w Korkach Nie Stoję !
    [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/45071/icon3.png[/IMG]
    piter20801
    Użytkownik

ok dzięki

Zdjęcie profilowe MEAS
    MEAS
    Użytkownik
    Zdjęcie profilowe dostawcy
    dostawcy
    Użytkownik

Ten KASK CNhF fajny i tani ale czy bezpieczny?

Oglądasz 10 postów - 1 przez 10 (z 10 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie