Wybór kasku

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #83829 Reply
    piter20801
    Użytkownik
    • 16
    • 45Postów:

Witam.Dużymi krokami zbliżam sie do zakupu kasku, ponieważ mój kask sie nie nadaje mam juz go 8-9lat i nie mam szybki bo mi pękła i nie można nigdzie takiej do kupic bo kask jest stary a bez szybki niestety nie mogę jeździć bo robaki lecą.Znalazlem kask http://allegro.pl/kask-cnhf-otwierana-szczeka-blenda-rozmiar-l-i2696199466.html .Czy ten kask się do czegoś na daje??.Widziałem ludzie kupują te kaski na innych aukcjach.Po za tym ma fajne bajrey.Proszę o pomoc

#83831 Reply
    Kamil
    Użytkownik
    • 7
    • 27Postów:

Kask jest dobry.. Osłonka przeciw słoneczna przyda się bardzo. Jedna z wad to to że nie możesz włożyć go na Siebie i zobaczyć czy nie będzie latał i odpowiednio będzie chronił głowę w razie wypadku. Mimo to polecam

#83832 Reply
    piter20801
    Użytkownik
    • 16
    • 45Postów:

Rozmiar jest L 58-60 uniwersalny stary kask tez mam taki rozmiar i jest dobry 🙂

#83837 Reply
    piter20801
    Użytkownik
    • 16
    • 45Postów:

Jak myślicie ładniejszy i lepszy mat czy połysk na macie nie bedzie chyba widac tak rys

#83854 Reply
    harekop
    Użytkownik
    • 31
    • 530Postów:

połysk ! z matu często zaczyna po czasie schodzić ta powłoka i takie plamy się robią.

#83863 Reply
    Mich4l
    Użytkownik
    • 1
    • 112Postów:

Zobacz sobie LS2 do 190 kupisz 😀 Naprawdę dobry kask.

#83865 Reply
    Kapuchon
    Użytkownik
    • 18
    • 2 689Postów:

harekop napisał:

połysk ! z matu często zaczyna po czasie schodzić ta powłoka i takie plamy się robią.

Potwierdzam. O dziwo w tym przypadku bardziej nadaje się połysk. Rys tak bardzo nie widać a na matowym robi się jak kolega pisze. U mnie na czarnym macie troszkę to widać ale nie szpeci to jakoś specjalnie.

#83872 Reply
    piter20801
    Użytkownik
    • 16
    • 45Postów:

ok dzięki

#83878 Reply
    MEAS
    Użytkownik
    • 5
    • 63Postów:
    #83886 Reply
    dostawcy
    Użytkownik
    • 3
    • 337Postów:

Ten KASK CNhF fajny i tani ale czy bezpieczny?

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Wybór kasku
Twoje informacje:

Back to top button