Wybór kasku

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #117735 Reply
    sebek
    Użytkownik
    • 9
    • 91Postów:

Zwracam się do Was z prośbą o poradę w wyborze kasku. Mam motor Rieju rr 50(cross), lecz nie interesują mnie kaski crossowe. Interesują mnie tylko kaski integralne w cenie od 140 do 200 zł. Wymogi: nieparująca szybka, wygoda i ciekawy wygląd.

Liczę na Was. Z góry dzięki. Pozdrawiam.

#117737 Reply
    zdziarbar
    Użytkownik
    • 0
    • 143Postów:

ls2 na allegro

#117760 Reply
    skuterek123
    Użytkownik
    • 62
    • 292Postów:

ja tam kupilem kask z lidla, 230zł ale jestem zadowolony. Szczękowy, wymienna szybka (w zestawie są dwie), w środku ukryta mala szybka przeciwsłoneczna którą możesz w kazdej chwili odsunąć, jak chcesz coś pwiedzieć to nie musisz zdejmować kasku tylko jest mechanizm ktorym podnosisz przednią część kasku i wygląda wtedy jak bezszczękowy 😛

#117782 Reply
    DamianRysiekSr
    Użytkownik
    • 10
    • 323Postów:

skuterek123 napisał:

ja tam kupilem kask z lidla, 230zł ale jestem zadowolony. Szczękowy, wymienna szybka (w zestawie są dwie), w środku ukryta mala szybka przeciwsłoneczna którą możesz w kazdej chwili odsunąć, jak chcesz coś pwiedzieć to nie musisz zdejmować kasku tylko jest mechanizm ktorym podnosisz przednią część kasku i wygląda wtedy jak bezszczękowy 😛

Ja kupiłem ten sam! W wersji kolorystycznej srebrnej, polecam, bo jest naprawdę funkcjonalny. no i jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie 🙂

#117787 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82
    • 3 102Postów:

LS2 351

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Wybór kasku
Twoje informacje:

Back to top button