! Forum Tuning Wybór cylindra

Ten temat zawiera 2 odpowiedzi, ma 2 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe dodge dodge 7 lata temu.

Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe LUkkI9807
    LUkkI9807
    Użytkownik

Witam! Z racji tego iż postanowiłem wrzucić 70 do skuterka zainteresowały mnie dwa cylindry: Stage6 Sport Pro Mk2 70 oraz Malossi Sport 70. Moglibyście pomóc mi wybrać odpowiedniejszy cylek? Chcę dodać że mam odblokowany moduł i wydech Leovince TT :). Przy okazji: czym się różni stworzeń tłoka? I czy podejdzie mi 10mm lub 12mm do Minarelli Horizontal A/C? Dzięki! 🙂

Zdjęcie profilowe Maniek_smolarek
    Maniek_smolarek
    Użytkownik

sworzen tloka ma Swoja srednice 🙂 jesli dobrze pamietam to Twoj silnik ma 10mm. a wydaje Mi sie ze mallosi bedzie lepszym wyborem.

ale niech inni sie wypowiedza 🙂

-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_-_
    Kymco NewDink 200i
    Zdjęcie profilowe dodge
    dodge
    Użytkownik

Ja bym brał Stage 6, firma konkretna, części robi takie, że nic tylko tuningować i latać 😀

->Kymco Super 8 2T
    LwG!

Czytaj
    REKLAMA

Odkryj Stylowe Jeansy Motocyklowe City Nomad

Polska marka, polska produkcja! Zero kompromisów. Najwyższa jakość i zaawansowane technologie. Wykonane z użyciem włókien 100% DuPont™ Kevlar®. Komplet certyfikowanych protektorów SAS-TEC® z regulacją położenia. Dopasowany krój i nowoczesny design. Poczuj styl, bezpieczeństwo i komfort!
Oglądasz 3 posty - 1 przez 3 (z 3 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie