Droga Warszawa - Mińsk Mazowiecki: opinie o trasie

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
  • #71542 Reply
    mxx_rs
    Użytkownik
    • 14

W weekend wybieram się do Mińska Maz.
    Chciałem się zapytać jak się jedzie na tym odcinku (myślę o krajowej 2-ce czyli tej na Siedlce i dalej chyba Terespol) czy lepiej sobie odpuścić jazdę skuterem i pojechać samochodem ?

Z tego co pamiętam gdzieś chyba za Wesołą zaczyna się pobocze z linią przerywaną – czy można jechać po tym skrawku jezdni ?

#71553 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 82

Jeżeli masz przerywaną to spokojnie możesz jechać, nawet jak ciągła jest to zawsze z tego się wytłumaczysz jakby co 🙂
    Możesz jechać, to w końcu nie daleko.

#71751 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Broń Boże nie jedź tą trasą samochodem, bo wcale nie będziesz szybciej. Ta trasa to totalna beznadzieja – ani pobocza, ani linii przerywanych – same ciągłe i co chwila wysepki. Po remoncie to totalna klapa!

#71809 Reply
    Baniak
    Użytkownik
    • 1

Dokładnie samochodem to masakra wiem jak jak to jest ponieważ mam rodzinę w Siedlcach a najgorzej jest w Mińsku więc skuterem to nie jest taki zły pomysł. Może samochodem dojechał byś wcześniej ale na tej drodze różnie bywa bo czasami może się trafić korek np 2km przed mińskiem

#71810 Reply
    madi
    Uczestnik
    • 21

Dziś w nocy jechałem DK2 na trasie Siedlce – Mińsk Maz. i faktycznie – ciągle linia ciągła i te wysepki. Żeby wyprzedzić ciągnik trzeba było kombinować 5 km. Plus to asfaltowe pobocza, dość szerokie. Coś podobnego jak w stronę Sochaczewa.

#75535 Reply
    Anonim
    Nieaktywny
    • 14

Panowie do Siedlec jeździ sie prze Wyszków 🙂 trasa S8 a pózniej Lochow, wegrow i do Siedlec. Bez korków i jedziesz ciagle a nie stoisk w korku. Nadrabiasz jakieś 15 km.

#75762 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Racja, Amroz. Ja do Międzyrzeca jeżdżę przez Stoczek i Łuków.

#99650 Reply
    Semir
    Użytkownik
    • 13

trochę daleko ;d

#99679 Reply
    Kisiu1981
    Użytkownik
    • 77

Chyba 10 km więcej. Może i ogólnie wolniej się jedzie ale przynajmniej równo i bez wku$wiania się. A wczoraj jechałem 2 i nie było problemów.

Wyświetla 1 wpisów z $
Odpowiedz na: Droga Warszawa - Mińsk Mazowiecki: opinie o trasie
Twoje informacje:

Back to top button