Wuklanizacja Gdańsk

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Kontaktownia Wuklanizacja Gdańsk

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Pietro Pietro 7 lata, 5 miesiące temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe mrb
    mrb
    Użytkownik

Hej,

Czy wie ktoś, gdzie mogę w Gdańsku znaleźć wulkanizatora, który naprawi mi tylną oponę (schodzi powietrze) w chińczyku – koła 10”

Zdjęcie profilowe kasar
    kasar
    Użytkownik

Podpinam się do pytania.

Czytaj
    REKLAMA

MOTOCYKLE SUZUKI Z PAKIETEM TRAVEL PACK

Travel Pack to specjalna edycja popularnych i wszechstronnych motocykli Suzuki z wyposażeniem, które poprawi komfort Twojego podróżowania. Zwinny GSX-S1000F, niezawodny V-Strom 1000 XT i uniwersalny V-Strom 650 XT – teraz w wersji specjalnej z wyposażeniem w cenie.
    Zdjęcie profilowe mxx_rs
    mxx_rs
    Użytkownik

A to musi być jakiś specjalny ?

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48137] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48137/icon3.png[/IMG][/URL]
    Pisz po Polsku – Masz w pokoju regał czy regała ? Tak samo skuter a nie skutera !
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

Każdy wulkanizator samochodowy powinien, skleić oponę skutera 😉

Zdjęcie profilowe mrb
    mrb
    Użytkownik

No właśnie, nie do końca. Dzwoniłem do kilku i z tego co się dowiedziałem to standardowe maszyny zaczynają się od 12” i z 10-ek nie wszyscy chcą się podjąć.

Czytaj
    REKLAMA

Kominiarka motocyklowa teraz za 10,59 PLN z tanią i szybką wysyłką

Zadbaj o swoje zdrowie na motocyklu. Kominiarka pod kask to ochrona Twoich górnych dróg oddechowych i komfort termiczny w chłodne dni. Wysyłka w 24h. Paczkomat 12,50 PLN i darmowy zwrot do 14 dni.
    Zdjęcie profilowe Pietro
    Pietro
    Użytkownik

mrb napisał:

No właśnie, nie do końca. Dzwoniłem do kilku i z tego co się dowiedziałem to standardowe maszyny zaczynają się od 12” i z 10-ek nie wszyscy chcą się podjąć.

Przy okazji klejenia opony auta, pytałem wulkanizatora o naprawę opon mojego skutera i powiedział, że nie ma problemu, ale była mowa o kołach 12″. Ciekawe jak faktycznie jest z 10-kami?

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie