WTF!?

http://www.youtube.com/watch?v=2StDWFyDGZI&feature=related
Zobaczcie to i powiedzcie mi jak to jest możliwe ? xD

to jest możliwe, poważnie.

czytałeś komentarze?


betoni512 (1 miesiąc temu)
Odwrócił zapłon i tyle wystarczy odpalic motor do tylu na popych

no właśnie nie czytałem dzięki xD ale zaraz czy da się w ogóle odwrócić zapłon ??


rambo100194 (9 miećs. temu)
jak jest ustawiony zapłon na 0 to w tedy odpala do pzrodu i do tyłu

^^ ok to już teraz wiem ^^,

ja zadnego zapłonu nie przestawiałem :smiley: i tez do tyłu jezdzi :smiley: wystarczy odpalic go pchajac do tyłu i jak odpali to jedzie do tyłu :smiley:

zaden kurwa zaplon. poprostu bieg zaczyna wał kręcić w drugą stronę :stuck_out_tongue:

Nie każdy motor chce tak chodzić. Miałem kiedyś taki przypadek jak miałem wsk 175 jak jechałem to chodziła normalnie a na razy jak stanąłem np. bramę otworzyć wsiadam, wrzucam bieg puszczam sprzęgło a ona do tyłu jedzie przy czym silnik nie zgasł. Tyle że przerabiałem zapłon a to są skutki uboczne :smiley: Raz się na CPNie nadziałem jak wyjeżdżałem, zatrzymałem się przy wyjeździe pościłem samochód i chce ruszyć a tu do tyłu jedzie a ludzie gapili się jak bym f16 startował :smiley:

o lol Marian tym mnie roześmiałeś xD f16 ^^ :mrgreen:

No co mogą ludzie pomyśleć jak przed chwilą jechał do przodu stanął nic nie zrobił i pojechał do tyłu :smiley:

no nic po prostu wywalić gały i się śmiać xD :lol:

Nigdy nawet o czymś takim nie słyszałem. A ten koleś na Rieju to Ace, zarejestrowany był na poprzednim jednośladzie :stuck_out_tongue: (taka ciekawostka :D).

Adverion napisał:

Oo Poluki jak ty pamiętasz ludzi xD z średniowiecza jeszcze =P



Po prostu rok temu był na zlocie w Grudziądzu widziałem go i teraz skojarzyłem :stuck_out_tongue:

Oo Poluki jak ty pamiętasz ludzi xD z średniowiecza jeszcze =P

o wsk 175 to słyszałem że łapie lewe obroty sama z siebie, ale 125 juz nie :slight_smile:

125 to można katować ile wlezie ale 175 strasznie nieudane są.

W 125 każdy zryw kończył jazdę poprzez ścięcie klinu na wale.

przez dwa lata nie udało mi się ściąć wału tylko raz w miesiącu nowy cylinder pierścienie i tłok, i co jakiś czas wał.

Zadarza się to w wersji z cięzkim magnetem.