Wszystko na temat Torosa Fresco

Tak jak w temacie chodzi o to żeby w jednym miejscu zgromadzić te najbardziej istotne i mniej istotne informacje dotyczące tego modelu podyskutować też nie zaszkodzi :)

Ja tam go dzisiaj odblokowałem :
tzn. Odpiąłem czujnik obrotów dzwonu. Śmigam 55- 60 puki co.
Nieźle sie sprawuje, wyregulowałem gaźnik.
To jest dobry skuter, ale trzeba szanowac. Nie żyłować silnika a będzie dobrze :0 Pozdrawiam.

http://toros.pl/2012_skutery_fresco.php

A jak jest ze spalaniem po zdjeciu tych blokad wzrosło ???

Raczej nie :0Bo nie wiele wzrosło V-max. :D

Ja robilem test moj pali 3l na 100 zalałem bak do pelna i jezdzilem az sie wyczerpie a w schowku butelka z benzyną teraz moze nawet i mniej bo silnik coraz lepiej pracuje :)

Ja cały czas praktycznie jeżdżę na pełnym gazie i spalanie 2,4 L/100km.
Po pierwszym przeglądzie jak mi w ASO wyregulowali gaźnik spalanie było 3,4 L/100km.

a na jakim paliwie śmigasz ??? ja najczesciej na orlenowskiej lub lotosowskiej 98.

Na zwykłej 95, ale te stacje co napisałeś raczej omijam i kilka innych też , a samochodu tym bardziej nie tankuje na nich. Skuter tankuje na samoobsługowej Neste głównie i samochód też tam.

98 nic nie daje a może wręcz zaszkodzić skuterkowi , polecam przejść na 95 :)

Zgadzam się z przedmówcą w 100%.

Różnica w cenie jest niewielka a opinie różne zrobie eksperyment sprawdze sam tylko nie rozumiem w czym niby lepsze paliwo moze zaszkodzic skuterowi od samego poczatku smigam na takim i jakos nic sie nie dzieje ale sprawdze jak raz zaleje 95 to nic sie nie stanie najwyzej bede na was zły ze mi skuter muli :D

I jak twój eksperyment?.

Raczej nie widać róznicy na poczatku wydawalo mi sie ze muli ale teraz raczej nie ma zmian czyli zly nie jestem.Wruce z wczasow to zajme sie za regulacje gaznika i jak fundusze pozwolą przerobki żeby śmigał elegancko puki co smigam ale do pracy bede pisał co jakis czas co i jak jak cos pozmieniam itd wy tak samo piszcie.