Wszczepianie soczewki od golfa

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Wszczepianie soczewki od golfa

Ten temat zawiera 5 odpowiedzi, ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 10 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #212488 Odpowiedź

Anonimowy

Witam chciałbym zaprezentować jakim sposobem wszczepiłem soczewkę od golfa do sr

Potrzebujemy :
    a)soczewkę i żarówkę H3
    b)brzeszczot
    c)lutownicę
    d)cynę do ewentualnego zlutowania kabelków
    e)w moim przypadku dwie wsuwki (chłopczyki)
    f)jeżeli chcemy zrobić pod przełącznik jako światło długie to potrzebujemy przełącznik
    g)śrubokręt krzyżak
    h)nożyk
    i)silikon

1. Potrzebujemy halogen od golfa III najlepiej ogarnąć jakiś oryginał z jakiegoś szrotu z pęknięta szybką albo jak ktoś jest hardcorem to wyciągnie na parkingu xD :/

2.Gdy ściągniemy szkło otrzymamy pełen materiał na przeszczep

3.Pod lampę w sr musiałem lekko skrócić plastikowa osłonę do wytłoczenia brzeszczotem

otrzymany efekt

4.Wyciągamy lampę ze skutera

5.Ściągamy klosz rozcinając silikon nożykiem

6. Wyciągamy wkład i odkręcamy stara soczewkę , na fotkach widać co się stało jak jeździłem na 21wat

7. Z starej soczewki odcinamy same mocowania na kształt trójkąta i wkręcamy same mocowania w lampę także podłączamy lutownicę pod prąd alby się rozgrzała

8.Przytkamy soczewkę plastikowa obudową do seryjnych mocowań i zgrzewamy lutownicą odkręcamy od lampy i poprawiamy zgrzewy

na tej fotce zdaje się trochę mniejsza lecz po założeniu klosza i włożeniu do skutera tego nie widać
    9.Wklejamy na silikon klosz lampy

10.jeżeli nie robimy przełącznika to od kostki z soczewki montujemy 2 (chłopczyki ) i podłączamy do seryjnych kabli
    *11.Przełącznik
    fotka dla jasności 🙂

ja estetycznie zanotowałem po lewej stronie tak że swobodnie mogę przełączać palcem wskazującym

Zakaz kopiowania . Fotki i text wykonany przezemnie /sorry za jakość fotek mam nadzieje że coś widzicie :mrgreen:

#212489 Odpowiedź

Anonimowy

pokaż fote jak to świeci i w ogóle jak wygląda w lampie 🙂

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #212490 Odpowiedź

Anonimowy

Teraz nie topi ci obudowy?? No i dawaj fotki tak jak to mówi wrona 😛

Oczywiście masz Piffko :564: i proponuje podkleić 😀

#212491 Odpowiedź

Anonimowy

Mi się podoba. Dobry poradnik. Podklejać! 😀

#212492 Odpowiedź

Anonimowy

Mody lenie i tak nie podkleją bo się im nie chce 😀 , a poradnik bardzo dobry, tylko żeby jeszcze były foty jak to świeci.. 😀

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
    #212493 Odpowiedź

Anonimowy

Robertus napisał:

Mody lenie i tak nie podkleją bo się im nie chce

cichoooo -.-

Oglądasz 6 postów - 1 przez 6 (z 6 łącznie)
Odpowiedz do: Wszczepianie soczewki od golfa
Informacje o Tobie: