Wskaźnik paliwa skuter coliber

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wskaźnik paliwa skuter coliber

Ten temat zawiera 6 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez  Przemysław 7 miesiące, 2 tygodnie temu.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)
  • Autor
    Wpisy

Zielony
    Użytkownik

Witam kilka dni temu kupiłem używany skuter wszystko jest ok po za tym że dość późno wskazówka paliwa podnosi się do góry po zakupie zatankowałem 3 litry i długo musiałem jeździć żeby wskazówka podniosła się do góry w tym przypadku do po połowy nie pamiętam ile km zrobiłem. Historia się powtórzyła dwa dni temu jak zatankowałem po korek dopiero wczoraj lekko się podniosła nie wiem o co chodzi może tak ma być. Jestem „zielony” z skuterków to mój pierwszy bzyk 😀 proszę o jakioeś wskazówki

• Ten temat został zmodyfikowany9 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zielony
    • Ten temat został zmodyfikowany9 miesiące, 1 tygodni temu przezZdjęcie profilowe Wombat Wombat.
    Zdjęcie profilowe T4vviX
    T4vviX
    Użytkownik

Czujnik paliwa wykręcić z bamu jam podniesiesz pływak do samej góry to wskazówka powinna ske podnieść tez do samej góry w jakies 5sek. Jak sie nie będzie podnosiła lub bardzo powoli to wymień ten czujnik cena może z 10-15zł zależy jakiej jakości. Polecam zmierzyć długość drutu co trzyma pływak bo ja do swojego zamówiłem niby tak samo wyglądający a jednak miał dłuższy drut czy tam pręcik i musiałem docinać, wziąć drucikami i teraz mi sie to obsunęło i zaś muszę wyciągać bo sie podnosi na 1 krese mimo że mam Caly bak czyli sie musi gdzies blokować o bak. Zobacz przy kupnie czy masz okrągłe wejście czy na 4 śrubki. Pozdro

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.

Zielony
    Użytkownik

T4vviX Dziękuję za odpowiedź dziś sprawdzę co i jak z czujnikiem 🙂 Pozdrawiam

Zielony

Zielony
    Użytkownik

Witam problem leżał po stronie pływaka bo jak go poruszyłem to wskaźnik paliwa podniósł się do góry. Będę oserwował czy wskazówka opada 🙂

Zielony
    Zdjęcie profilowe Felek
    Felek
    Użytkownik

Zobacz czy pływak nie jest dziurawy albo się gdzieś nie blokuje. Jeśli działa płynnie no to może być czujnik walnięty rzeczywiście.

Czytaj
    REKLAMA

Torba motocyklowa Junak. Kup teraz

Jesteś fanem marki Junak i szukasz uniwersalnej torby, którą możesz zabierać ze sobą wszędzie gdzie tylko zechcesz.

Zielony
    Użytkownik

Witam powracam z problemem czujnika/pływaka paliwa jakiś czas temu kupiłem nowy czujnik w sklepie nie na allegro, ponownie szwankuje jak samemu podniosę pływak to jest oki a jak tylko włożę do zbiornika pływak i przekręcę kluczyk na dół i ponownie na zapłon wskazówka się nie podnosi o co chodzi czyżby czujnik/pływak był walnięty nie ma nawet 1 miesiąca może z 3 tygodnie.

Zielony

Przemysław
    Użytkownik

Prawdopodobnie źle go umieściłeś w zbiorniku. Zbiornik w skuterze jest niesymetryczny i być może czujnik się blokuje.
    Spróbuj go zamontować w innym położeniu w kierunku szerszej strony zbiornika. Powinno pomóc.

Oglądasz 7 postów - 1 przez 7 (z 7 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie