Wskażnik paliwa oszalał

Witam serdecznie
mam pyt: j/w wskażnik paliwa mi oszalał pokazuje że jest pusty a kiedy naleje połowe pokazuje że jest pełen FULL ,czy można coś z tym zrobić? 8O

Jaki masz skuter, chińczyk? :D

Jeśli to chińczyk zaprawdę powiadam Tobie, że to w pełni normalne.

Bez przesady, jak ma oszukiwać to tylko pod względem rezerwy.A jeśli ma pół baku i daje full to coś nie tak.Najpewniej pływak w baku, znaczy się tam blaszka.

no tak to do serwisu? :|

Lesiu zaprawdę powiadam Ci tak jak mówisz :lol:

Jak masz gwarę to tak, a jak nie to mógłbyś sam wymienić, ale ja bym jeździł na zepsutym (sam mam rozwalony) i sprawdzał okiem stan wahy.

Vezyr masz chinola hihihi :lol:

Ta i japońca też a w czym to przeszkadza?

w niczym, ja mam problem ze wskaznikiem i Ty też więc obaj mamy chinole (jak Cie obraziłem przepraszam :oops: )

Nie no spoko.Nie no wiesz w Hondzie działa, w Kingwayu nie działa, kiedyś się naprawi :D

jo bo jak nam stanie w polu 20 km od domu to hohoho :-) :D

Ja z kolei miałem w Colibrze tak , że jak zatankowałem do pełna to pokazywał 3/4 zbiornika , a jak dojechałem do pracy jakieś 15 km to po ponownym odpaleniu pokazywał pełny zbiornik i potem działał normalnie z kolei kolega z pracy ma też chińczyka Baotiana to też mu się pływak zawiesza więc dodatkowo zagląda do zbiornika aby nie stanąć w polu. Taki ich urok i zanim zaczniesz kombinować to poczekaj może się samo odwiesi i naprawi przy tankowaniu

Barton Orlando - rezerwa 3L (bak 5L) :lol:

Śmiejcie się.
Ja czasem używam patyka!
I wierzcie jest dokładniejszy!!!
Jak bym polegał na czujniku to bym daleko nie zajechał.
-----------------------------------------------
Zróbcie tak,a zdziwicie się...także nad spalaniem.

A ja mam tak, że odbija mi (tzn odbija pistolet :mrgreen:) po wlaniu ok litra. Potem muszę wyciągnąć pistolet prawie do końca i dolewać powoli aż dojdzie do ok 4L.

W moim chinolu od nowego było to samo.Zdjąłem plastiki z dupy żeby dostać się do czujnika.Wymontowałem ze zbiornika i wyregulowałem żeby wskazywał na rezerwie 0,5l.Czujniki w chinolach mają mały zakres wskazań więc jak ustawisz żeby wskazywał rezerwę to przy 3/4 zbiornika będzie wskazywać full i na odwrót.Reguluje się poprzez delikatne wyginanie drutu łączącego pływak z czujnikiem.Przy montażu uważać żeby pływak nie ocierał się o ściankę zbiornika (BĘDZIE SIĘ ZACINAĆ).Powodzenia!

Hmm, u mnie na razie jest ok ale kto wie po iluśtam tankowaniach co to będzie. Zbiornik - 6l, rezerwa - 1,5.