Wsk 125 czy MZ ETZ 250.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Autor
    Wpisy
    romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

Witam. Mam możliwość kupna tych dwóch motocykli. Obydwa do lekkiej renowacji (starość nie radość..). Jakie są Wasze opinie o tych sprzętach? Jak będę na nich wyglądał mając 190 cm wzrostu?

PS. Czy jest możliwość zarejestrowania motocykla bez dokumentów? Jeśli tak to jaki to koszt?

romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

refresh

mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

MZ 250 to inna epoka w porównaniu do WSK 125 choć ta też potrafi dać wiele frajdy ,sam brał bym MZ szybsza zrywniejsza wygodniejsza inaczej było by z 251 która była ciężka do opanowania. Brak dokumentów ,najważniejsze to z jakiej przyczyny ich nie ma jak “piec ” to zapomnij o rejestracji chyba że przeszczep ,jeżeli zaginęły to da radę odtworzyć ,zatrzymane tez nie powinno być problemu po usunięciu usterek.

romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

Brak papierów, najprawdopodobniej zaginęły.

mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

raczej nie powinno być problemów z wydaniem wtórnika jeżeli zostały zagubione tylko musi być odpowiedni wpis w umowie

romet727p10
    Użytkownik
    • 51
    • 471Postów:

Czyli tak : Jeśli kupię motocykl bez papierów, a w umowie kupna sprzedaży będzie napisane ze zostały zgubione to nie powinno być problemu z wyrobieniem ich? jaki to będzie koszt +/-

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Problemy będą i to nie małe. Szukaj MZ z papierami. Sam mam MZ ETZ 250, mam 196 cm wzrostu i jeździ się bardzo wygodnie.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Skoro były zgubione to niech właściciel postara się o wydanie nowych, nie kupuj nigdy bez papierów, bo tylko sobie problemów przysporzysz.

mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

Troszkę to potrwa za nim otrzymasz wtórnik i kilka kwitków więcej do wypełnienia ale wszystko jest do odtworzenia o ile faktycznie zaginęły a nie twierdzi tak tylko sprzedający , co do kosztów nie mam zielonego pojęcia ile ta przyjemność teraz kosztuje

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Nie rozumiem właściciela pojazdu, który zgubił papiery, nie odzyskał ich, a sprzedaje. Z kilometra czuć przekręt 🙂

mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

Ja w bodajże 94 roku kupiłem Jawę 350 bez dokumentów które poszły się kąpać po pijaku w jeziorze .Fakt że było biegania ale po mieśiącu miałem wtórnik koleś też nie wyrabiał dokumentów bo nie chciało mu się w kolejkach stać

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

To już zależy czy znasz kupca, ja bym nie ryzykował i też nie chciałoby mi się latać za papierami.

madi
    Uczestnik
    • 21
    • 5 786Postów:

Ale to było prawie dwadzieścia lat temu, teraz to troche inaczej wygląda. W wydziale mu powiedzą, że to pojazd kradziony bo nie ma dokumentów. Niech obecny właściciel załatwi wtórnik dowodu i wtedy można kupować. Ja bym bez papierów moto nie kupował. Chyba, że jakiś na pola i lasy, do poszalenia.

Anonim
    Nieaktywny
    • 27
    • 2 984Postów:

Racja madi, z resztą już było paru co się po fakcie na forum żaliło, że nie mają dokumentów i co teraz… Ja też bym się w taki interes nie pakował

mancur
    Użytkownik
    • 3
    • 99Postów:

fakt jest taki że jest to jakiś kłopot ale jak sprzedający zaufany a cena co najmniej o połowę niższa od rynkowej a kupujący ma troszkę czasu to myślę nie ma czego się bać .Podkreślam ZAUFANY SPRZEDAJĄCY.

Wyświetla 1 wpisów z $
  • Musisz się zalogować, żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Back to top button