WROCLAW i okolice

Heja, szukam osböb z Wroclawia, Olawy, Strzelina, kiedys byl tu klub ale sie rozpadl, jest ktos chetny? Ja jestem z Siechnic obecnie pracuje w Berlinie ale bede w Marcu i na wakacje juz na stale.
Pozdrawiam:)

jakby co to to jest moj adres meilowy massali@wp.pl

Eeeej! No nie wierze że nikogo z Wrocka nie ma!!!!

Hey. Kolega Marbryl1 jest chyba z Twoich okolic..
Jeździło się kiedyś autkiem do Berlina na handel, byłem może z 60 razy ;). W jakiej dzielnicy mieszkasz? w tureckiej na Alt Moabit str. miałem znajomych :)

Jak nie ma jak są :D
PZDR zibi66

odkopie zeby napisac ze jestem :)

Siema ja jestem z okolic Wroclawia a dokladnie z Wałbrzycha.organizujemy cos???

We Wrocławiu szykuję się całkiem ciekawa impreza 27.08 :)
Warto się zainteresować, bo to coś całkiem nowego :)

Strona:
http://moto-synergia.pl/

Funpage na facebooku:
https://web.facebook.com/motosynergia

Wydarzenie na facebooku:
https://www.facebook.com/events/1599044953727485/

Opis imprezy:
MOTO SYNERGIA ma charakter motocyklowej gry miejskiej, której celem jest ukończenie zadań zgodnie z wyznaczoną (opracowaną, przygotowaną) trasą. Brzmi oklepanie? Niekoniecznie! Żeby podnieść trudność wykonywania zadań oraz zapewnić Wam jeszcze więcej zabawy, zostaniecie połączeni w pary! Myślą przewodnią MOTO SYNERGII jest współpraca motocykli o mniejszej pojemności skokowej silnika do 125 ccm z większymi – pow. 125 ccm.

Dla uczestników zmagań, Partnerzy eventu przygotowali atrakcyjne nagrody, m.in. Voucher na kurs prawa jazdy wybranej kat. A, bony do wykorzystania w wybranych sklepach motocyklowych oraz wiele upominków rzeczowych. [link do strony z nagrodami].

W trakcie trwania rajdu będzie można wziąć udział w konkursach na terenie Motor Mania Husky oraz skorzystać z innych atrakcji przygotowanych nie tylko dla uczestników samego rajdu!

Po zakończeniu zmagań wszyscy odwiedzający Nas motocykliści zaproszeni są do wspólnej imprezy (afterparty) do samego rana.

Plan imprezy:
9.00 -Uczestnicy meldują się w przebraniach na rampie (po lewo od wjazdu na teren MMH). Powinni posiadać aparat lub telefon z aparatem oraz długopis. Muszą okazać prawo jazdy, dowód rejestracyjny motocykla, ważne ubezpieczenie oraz dowód wpłaty opłaty rekrutacyjnej. Otrzymują plakietkę z nr uczestnictwa, listą zadań, mapką oraz numerem kontaktowym do jury.
10.00 – wszyscy uczestnicy zbierają się na placu za halą, gdzie kieruje ich jury po rejestracji, Wodzirej informuje ich:
– kto z kim startuje odczytując kolejne pary po rejestracji motocykla,
– ile mają czasu na zrealizowanie zadań, czyli umowne 3h,
– jak mniej więcej przebiega trasa,
– o utrudnieniach na mieście przy Stadionie oraz na Grabiszyńskiej,
– o miejscu zgłoszenia się po zrealizowaniu zadań (w miejscu rejestracji)
10.20– uczestnicy kolejno ustawiają się parami na linii startu
10.30 – startuje pierwsza para, kolejne wypuszczane są w odstępach minutowych
11.00 – ostatnia para uczestników wyjeżdża w miasto
13.00 – planowy powrót pierwszej pary uczestników
14.00 – planowy powrót ostatniej pary uczestników
14.30 – rozpoczęcie zadań pobocznych na terenie MMH
17.30 – ogłoszenie wyników i rozdanie nagród
18.00 – rozpoczęcie After Party