Wpływ pogody na prace silnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wpływ pogody na prace silnika

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 7 lata, 9 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #85710 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe albert1234
    albert1234
    Użytkownik

Jak w temacie, ma ktoś podobny problem, gdy jest mgła i duża wilgotność , silnik po odpaleniu przerywa i kiepsko wchodzi na obroty ale gdy się rozgrzeje wszystko jest ok.Czy to może być jakieś przebicie ?

#85712 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja miałem z kumplem kiedyś taką przygodę, że pojechaliśmy skuterami na taką dużą górę (wieża widokowo), wszystko fajnie, wyjechaliśmy bez problemu, zaparkowaliśmy poszliśmy pozwiedzać, przychodzimy: Kolega odpala, nie odpali mu, więc ja się z niego śmieje ^^, niestety ja odpalam, to samo xD Zjechaliśmy „na luzie” niżej wyjąłem i włożyłem świecę i odpalił od strzała, a koledze dopiero na samym dole na pycha.

Skutery to: Kolegi Zipp salmo 72ccm a mój to Kymco 90ccm.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Junaka M12 Vintage 125 na prawo jazdy B

Bądź oryginalny i wyróżnij się na drodze z Junakiem M12 Vintage 125. Niezawodny silnik z wtryskiem paliwa. Szprychowe, duże koła. System hamulcowy CBS. Do tego matowe malowanie i potężna doza komfortu zarówno podczas jazdy po mieście, jak również wszędzie tam, gdzie poniesie wzrok. Spełnij swoje marzenia o nowym Junaku. Już za 9 199 PLN.
    #85713 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Wyzej niższe cisnienie:D

.. Bez polskich znak’o’w .
    #85714 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Niby tak, ale co ciekawe za jakiś czas pojechaliśmy drugi raz w to miejsce i żadnego problemu nie było z odpalaniem.

#85715 Odpowiedź
    Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

U mnie w Oplu gdy było sucho i słonecznie piszczał wiatrak od nadmuchu i nie otwierała się do końca szyba od kierowcy. Jeśli padał deszcz albo nawet tylko się zachmurzyło to dolegliwości te ustępowały…

A Bzyczek chodzi dobrze właściwie przy każdej pogodzie. Tylko gdy jest zimno dusi się trochę przy ruszaniu.

Czytaj
    REKLAMA

Poznaj Garaż BMW pełen motocykli gotowych do odbioru.

W ofercie Garaż BMW odnajdziesz fabrycznie nowy bądź używany motocykl w doskonałym stanie. Wejdź i sprawdź jak blisko jest Twój wymarzony motocykl BMW. Skorzystaj z atrakcyjnego finansowania w programie BMW 3asy ride
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
Odpowiedz do: Wpływ pogody na prace silnika
Informacje o Tobie: