Wpływ pogody na prace silnika

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery Wpływ pogody na prace silnika

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 3 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Kisiu1981 Kisiu1981 6 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe albert1234
    albert1234
    Użytkownik

Jak w temacie, ma ktoś podobny problem, gdy jest mgła i duża wilgotność , silnik po odpaleniu przerywa i kiepsko wchodzi na obroty ale gdy się rozgrzeje wszystko jest ok.Czy to może być jakieś przebicie ?

Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Ja miałem z kumplem kiedyś taką przygodę, że pojechaliśmy skuterami na taką dużą górę (wieża widokowo), wszystko fajnie, wyjechaliśmy bez problemu, zaparkowaliśmy poszliśmy pozwiedzać, przychodzimy: Kolega odpala, nie odpali mu, więc ja się z niego śmieje ^^, niestety ja odpalam, to samo xD Zjechaliśmy „na luzie” niżej wyjąłem i włożyłem świecę i odpalił od strzała, a koledze dopiero na samym dole na pycha.

Skutery to: Kolegi Zipp salmo 72ccm a mój to Kymco 90ccm.

Czytaj
    REKLAMA

Przetestuj wymarzony motocykl na TRIUMPH MOTORCYCLES FESTIVAL 2019

Atrakcje Triumph Motorcycle Festival 2019:

• 19 i 20.09.2019 – Motowycieczki (cena: 299 zł)
    • 21.09.2019 – Triumph Motorcycle Festival:
      • jazdy testowe Triumph
      • grill
      • 20% rabatu na odzież
    Zdjęcie profilowe DooOminO
    DooOminO
    Użytkownik

Wyzej niższe cisnienie:D

.. Bez polskich znak’o’w .
    Zdjęcie profilowe
    Anonimowy

Niby tak, ale co ciekawe za jakiś czas pojechaliśmy drugi raz w to miejsce i żadnego problemu nie było z odpalaniem.

Zdjęcie profilowe Kisiu1981
    Kisiu1981
    Użytkownik

U mnie w Oplu gdy było sucho i słonecznie piszczał wiatrak od nadmuchu i nie otwierała się do końca szyba od kierowcy. Jeśli padał deszcz albo nawet tylko się zachmurzyło to dolegliwości te ustępowały…

A Bzyczek chodzi dobrze właściwie przy każdej pogodzie. Tylko gdy jest zimno dusi się trochę przy ruszaniu.

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie