! Forum Archiwum Jednoślad.pl (2005-2010) Woda na świecy

Ten temat zawiera , ma 1 głos i był aktualizowany ostatnio przez  Anonimowy 11 lata, 11 miesiące temu.

Oglądasz 9 posty - 1 przez 9 (z 9 łącznie)Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
  • #275994 Odpowiedź

Anonimowy

Witam! Dziś pojechałem sobie skuterkiem do brejdaka, później oczywiście wstrzykuje pod świece paliwo żeby odpalał, patrze, a tam świeca mokra, tzn jest na niej woda..;/ (mam rozjebany simmering przy pompie wody i woda tam cieknie). Skąd ta woda się tam wzięła? Z racji tego ze w chłodnicy już nie ma wody a jak doleje to się wylewa przez simmering to zostawiłem tam skuta i jutro jade go robić, tylko co tam się mogło zwalić

#275995 Odpowiedź

Anonimowy

sprawdzałeś uszczelkę pod głowicę? (tą co jest w środku i izoluje właśnie świecą i komorę cylindra przed przedostaniem się cieczy)

Czytaj
    REKLAMA

SUZUKI TRAVEL PACK EDYCJA SPECJALNA

Wybierz wymarzony motocykl Suzuki. Teraz ze specjalnym pakietem wyposażenia Travel Pack.Advertisement
    #275996 Odpowiedź

Anonimowy

No teraz nie odkręcałem, ale jak odkręce to się odgniecie i będe musiał nową kupować, a tą zmieniałem jakoś na wiosne, chyba w kwietniu, bo mi poszła i woda tak szła że parowalo..

#275997 Odpowiedź

Anonimowy

Zmień przede wszystkim simeging wału!!

#275998 Odpowiedź

Anonimowy

To przetrzyj trochę uszczelki benzynę i spócznieją ;). Możesz jeszcze troszkę sylikonu wysokotemperaturowego dodać na uszczelki i będzie dobrze ;).

Grigor napisał:

Zmień przede wszystkim simeging wału!!

Co simeringi mają do wody na świecy?

Czytaj
    REKLAMA

Weź udział w konkursie Motul Azja Tour. Poznaj proste zasady.

Wygraj wyprawę motocyklową po górskich szlakach Kirgistanu. Dzika przyroda, adrenalina i spartańskie warunki gwarantowane! Sprawdź swoje siły na trasie wiodącej przez kaniony, przełęcze oraz wzdłuż górskich jezior. Sprawdź również setki innych nagród od Motul.
    #275999 Odpowiedź

Anonimowy

Napewno to będzie moim zdaniem uszczelka pod głowicę mialem tak samo niedawno przy sr-ce. Sprawdz. :p

#276000 Odpowiedź

Anonimowy

Kurde ale nie dawno była zmieniana, to znów by poszła? Chociaż możliwe, ale wezmę to silikonem, dam znać jak zrobie.

#276001 Odpowiedź

Anonimowy

Może coś źle było złożone. Nigdy nie wiadomo. Sprawdź stan uszczelek. Ew. te w kiepskim stanie wymieć??. duży nacisk miej na uszczelke która zapobiega dostaniu się chłodziwa do komory spalania.

#276002 Odpowiedź

Anonimowy

myślę że to przez to ze jak rozwalili mi tą uszczelkę w serwisie i płyn wypływał, i jak zostało go niewiele to silnik się przegrzał, płyn dostał wysokiej temp i uszczelka nie wytrzymała..

Oglądasz 9 posty - 1 przez 9 (z 9 łącznie)Oglądasz 9 postów - 1 przez 9 (z 9 łącznie)
Odpowiedz do: Woda na świecy
Informacje o Tobie: