wlew oleju do mieszanaki romet 717 2t radical

Dodaj nowy temat na forum

! Forum Skutery wlew oleju do mieszanaki romet 717 2t radical

Ten temat zawiera 4 odpowiedzi, ma 4 głosy i był aktualizowany ostatnio przez Zdjęcie profilowe Jakub100001 Jakub100001 7 lata, 1 miesięcy temu.

Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)
  • Autor
    Wpisy
    Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

tak jak wyżej nie wiem gzie jest wlew oleju mieszankowego czyli benzyna + ten olej=mieszanka ja widzę tylko jeden korek na wlew w środku jest podzielone na 2 części ale to chyba benzyna proszę o pomoc!!

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe HugoBoss
    HugoBoss
    Użytkownik

Olej lejesz oddzielnie,powinieneś mieć drugi korek. Od benzyny jest osobny wlew.

Czytaj
    REKLAMA

Kup motocykl Triumph i zyskaj do 15%

Wyprzedaż Triumph w ramach akcji Używany Gwarantowany. Skontaktuj się z autoryzowanym dealerem i kup sprawdzony motocykl z niewielkim przebiegiem bez ryzyka.
    Zdjęcie profilowe TheMiqlaq
    TheMiqlaq
    Użytkownik

A pod siedzeniem nie masz wlewu od dozownika? Ja tak mam w Hurricanie.

Kolega ma Keewaya RY6 i w nim olej znajduje się w otwieranym schowku nie pod samym siedzeniem, ale troche niżej :P. Nie wiem jak to opisać.

Tezia :*

Zdjęcie profilowe lisu7
    lisu7
    Użytkownik

bod schowkiem jest gościu mi wlewał a ja myślałem że to jest jakiś inny olej a zajrzałem do motorówki i był taki czerwony a gościu wlewał mi też taki.Ma ktoś olej liqui Moly 2t pół syntetyk?Dobry?wytrzymały?Gościu jak wlewał to na butelce pisało made in Germany 47zł za 1l to drogo?

Przed użyciem zapoznaj się z treścią ulotki dołączonej do Rometa bądź skonsultuj się z mechanikiem lub specjalistą, gdyż każdy Romet niewłaściwie stosowany zagraża Twojemu życiu lub zdrowiu.:D
    Zdjęcie profilowe Jakub100001
    Jakub100001
    Użytkownik

Kiedyś jeździłem na oleju liqui moly i powiem Ci, że faktycznie skuter prawie w ogóle nie kopcił. Jednak według mnie najlepszym olejem za normalną cenę jest Mobil extra 2T:

http://allegro.pl/mobil-extra-2t-do-dwusuwow-1l-wroclaw-i2542594717.html

[URL=http://www.motostat.pl/vehicle-stats/48898] [IMG]http://www.motostat.pl/user_images/48898/icon3.png[/IMG][/URL]

Czytaj
    REKLAMA

WYPRZEDAŻ! SHELL ADVANCE AX7 4T 10W 40 teraz za 25,90 PLN

Zapewnia doskonałe smarowanie w najbardziej ekstremalnych warunkach pracy. Doskonała czystość tłoków. Wysoka ochrona silników i skrzyń biegów. Przewyższa specyfikacje: API - SM i JASO MA2.
Oglądasz 5 postów - 1 przez 5 (z 5 łącznie)

Ups... Musisz się zalogować, lub zarejestrować żeby odpowiedzieć w tym temacie.
Przejdź do Rejestracja lub Logowanie